KINO PLENEROWE | PONIEDZIAŁEK GODZ. 22:00| WSTĘP FREE|

KINO PLENEROWE | PONIEDZIAŁEK GODZ. 22:00| WSTĘP FREE|

22 sierpnia 2022, Poniedziałek

Eco Village Plaża Wilda

Piastowska 71, Poznań

Start: godz. 22:00

Podziel się:

SEANSE FILMOWE NA PLAŻY WILDA
Rozpoczynamy cykl letniego kina pod chmurką, gdzie w poniedziałkowe wieczory będziecie mogli obejrzeć różne, ciekawe produkcje.
Czekają na was leżaki, popcorn i wiele emocji podczas seansów! Wstęp free 🎟
🎞Pierwszy seans 18 lipca godz. 22:00
Film „Krewetki w cekinach” reż. Cédric Le Gallo / Maxime Govare
Film „Krewetki w cekinach”🧐 opowiada o amatorskiej drużynie piłki wodnej, która chce wystartować w zawodach Gay Games. Mają zapał i fantazję, ale brakuje im profesjonalnego trenera. Z nieba spada im Matthias – dostał tę fuchę jako szansę, żeby podreperować swój wizerunek po kontrowersyjnej wypowiedzi w telewizji. Matthias próbuje ratować swoją karierę pływacką, ale nie spodziewa się, jakie zmiany w jego życiu może przynieść podróż wesołym autobusem na finał zawodów piłki wodnej w Chorwacji. „Krewetki w cekinach” to pełna uroku komedia o przyjaźni, marzeniach i byciu sobą – w rytmie niezawodnych przebojów disco.

FILM ZACHĘCA DO TEGO, BY NICZEGO W ŻYCIU NIE ŻAŁOWAĆ I BYĆ SOBĄ.☺🤗 Krewetki bronią pewnych określonych wartości: żyją pełnią życia, nie przejmują się opinią innych, całkowicie akceptują to, kim są. Jego „zaangażowanie” czy też „aktywizm”, polega na propagowaniu pewnej wizji świata. Krewetki dzielą się z nami swoim spojrzeniem na życie.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →