KAZ BAŁAGANE X BACARDI X HOTSPOT

KAZ BAŁAGANE X BACARDI X HOTSPOT

21 czerwca 2024, Piątek

Hotspot

Wejherowska 34, Wrocław

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Kaz Bałagane we Wrocławiu! 🔥

Kaz Bałagane, a właściwie Jacek Świtalski to polski raper i producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Jego wcześniejszym pseudonimem artystycznym był Kaz A.K.A Bałagane, który został później uproszczony. Swoją karierę rozpoczął od działalności jako producent i pierwszym utworem jego produkcji (2009 rok) był Kolor, gdzie wystąpił gościnnie najpopularniejszy wówczas raper, O.S.T.R.

Jako muzyk znany jest z bitów w klimacie trapu oraz cloudu. Na polskiej scenie muzycznej wyróżnia się przede wszystkim oryginalnymi tekstami, które mimo, że wydają się zabawne, skrywają w sobie głębszy i bardziej wartościowy przekaz. Kaz Bałagane ma wyróżniającą się barwę głosu i godną pozazdroszczenia charyzmę, dzięki której zaskarbił sobie serca fanów.

Kaz Bałagane pojawi się na naszej scenie już w czerwcu. Widzimy się!

▪️piątek 21.06.2024

▪️otwarcie bram: 19:00 / start 20:30

▫️I pula: 79 pln

▫️II pula: 89 pln

▫️III pula: 99 pln

▫️Bramka: 110 pln

▪️Wrocław | HotSpot

▪️nie przegap żadnego wydarzenia, obserwuj nas na IG: instagram.com/hotspot_beachbar/

➡️ OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie. Zgoda do pobrania: tinyurl.com/2p9fuzkd

 

KAZ BAŁAGANE X BACARDI X HOTSPOT | 21 czerwca 2024, Piątek, Hotspot

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →