Journal of trauma: wernisaż i wystawa

Journal of trauma: wernisaż i wystawa

27 sierpnia 2022, Sobota

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka, Wrocław

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Fajnie, że jesteś! 🥰 Zapraszamy Cię na osobliwą podróż złożoną z wystąpień literackich, muzycznych live actów oraz wystawy obrazów i fotografii. 〰️
𝘄𝘆𝘀𝘁𝗮𝘄𝗮 𝗳𝗼𝘁𝗼𝗴𝗿𝗮𝗳𝗶𝗰𝘇𝗻𝗮 „𝗦𝗲𝗻 𝗻𝗼𝗰𝘆 𝗱𝘇𝗶𝘄𝗻𝗲𝗷”: Zuzanna Melodi,
𝘄𝗶𝗲𝗿𝘀𝘇𝗲 𝗶 𝗼𝗯𝗿𝗮𝘇𝘆: Kinga Dziwna,
𝗺𝘂𝘇𝘆𝗰𝘇𝗻𝘆 𝗹𝗶𝘃𝗲 𝗮𝗰𝘁: Michał Pacholski oraz Mikołaj Felsz.
Poznaj nas:
🟣 𝗞𝗶𝗻𝗴𝗮 𝗗𝘇𝗶𝗸𝗮 – jestem malarzem samoukiem. To co pociąga mnie w malarstwie to barwy, plamy i opowiadanie przez nie osobistych przeżyć. Zadebiutuję również w sztuce pisanej, mojej poezji w klimacie poetów wyklętych będzie można doświadczyć na wernisażu. Przygotuj się na absolutnie niecukierkową, momentami kontrowersyjną grę słowem.
W skrócie moja sztuka to duchowość, traumy i głębokie przeżywanie rzeczywistości. Prywatnie mój świat krąży wokół porodów, duchowości oraz rozmów z ludźmi.
🟣 𝗭𝘂𝘇𝗮𝗻𝗻𝗮 𝗠𝗲𝗹𝗼𝗱𝗶 – prowadzę działalność o charakterze prospołecznym www.facebook.pl/zuzannamelodysart. Jestem artystką i przyszłą psychoterapeutką. Dochód z moich prac przeznaczam na tworzenie bezpłatnych grup wsparcia i działań związanych z profilaktyką zdrowia psychicznego. Od początku 2022 roku ruszyła moja abstrakcyjna wystawa objazdowa Cosmic Sheet: UV project tworzona wraz z Maciejem Felszem. Złożona jest z obrazów oraz grafik o tematyce surrealistycznego ujęcia kosmosu.
instagram.com/zuzannamelodysart/
🟣 𝗠𝗶𝗸𝗼ł𝗮𝗷 𝗙𝗲𝗹𝘀𝘇 – jestem muzykiem, który z wielką pasją oraz zaangażowaniem coraz bardziej się rozwija. Uwielbiam eksperymentować i przekraczać granice dźwięków łącząc różne style. Najważniejszy w utworach jest dla mnie przekaz emocjonalny.
www.instagram.com/felsz_project/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →