JOANA SAYS REBOLLEDO | Tama

JOANA SAYS REBOLLEDO | Tama

10 marca 2023, Piątek

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

W końcu po 18 latach grania jako DJ, współorganizowania imprez, oraz prowadzenia Tamy, stworzyłam swój własny cykl JOANA SAYS.
Będzie to seria wydarzeń, które koordynuję od początku do końca sama – od wyboru artystów, przez oprawę graficzną, po światła i dźwięk.
Na pierwszy ogień idzie pochodzący z Meksyku Rebolledo!
To artysta, który jest wyjątkowo bliski mojemu sercu. Wierzy w muzykę ponad granicami, zbierając materiały ze wszystkich zakątków świata i pokazując, jak można opowiedzieć historię za pomocą pozornie niezwiązanych ze sobą płyt. Jego brzmienie jest napędzane przez psychodeliczne bity i falujące syntetyczne linie basowe. Niezależnie od tego, czy mowa o jego solowej twórzości, czy jednej z licznych współprac, Rebolledo zawsze pozostaje indywidualistą w undergroundowej kulturze tanecznej.
Pachanga Boys, Hippie Dance, TOPAZdeluxe, M.N. Roy i Mayan Warrior to tylko niektóre z projektów, w które Rebolledo jest zaangażowany jako „Experience Designer”. Co więcej, jest autorem takiego hitu, jak Time. Dzięki swojemu egzotycznemu stylowi Rebolledo często romansuje również ze światem mody, a jego utwory wykorzystały takie marki, jak Chanel, Maison Martin Margiela, Versace czy Karl Lagerfeld.
Zapraszam na harce!
line-up:
Rebolledo
soundcloud.com/rebolledostyle
www.facebook.com/rebolledo.is.around/
Joana
soundcloud.com/joana
facebook.com/joanatomczak/
tax soon

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →