Hunter | Szczecin

HUNTER + Lark | Warszawa | Progresja

6 kwietnia 2024, Sobota

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Otwarcie Bram: 18:00
Lark: 19:00
Hunter: 20:00
Bilety:
I pula 80 zł
II pula 90 zł
w dniu koncertu 100 zł
———————
„HellWood” to dla nas bardzo ważna płyta. W kilku kwestiach wręcz przełomowa. Zagrał na niej po raz pierwszy na bębnach Daray. Chwilę później dołączył do zespołu Letki. Powstały wtedy nasze dwa pierwsze profesjonalne videoklipy – do Labiryntu Fauna (Grupa13) i Strasznika (Mania Studio). Zaczęliśmy współpracę z Jackiem Miłaszewskim, który zmiksował później większość naszych płyt. Począwszy od tytułu po charakter muzyki i tekstów było to nasze pierwsze wydawnictwo bezpośrednio i pośrednio nawiązujące do filmów. I obchodzi w tym roku swoje XV-lecie!!! Dlatego na wiosennej trasie💥HELLWOOD TOUR 2024💥 zagramy ją dla Was W CAŁOŚCI, w kolejności płytowej i w HellWoodowej scenerii!!! 🔥😈🔥
Ale oprócz tego będziemy wierni odwiecznej zasadzie, że nasze trasy odzwierciedlają w jakiś sposób rzeczywistość w której żyjemy. Tak, żeby oprócz oczywiście zabawy czy ewentualnych jubileuszy, zawsze zwrócić uwagę na rzeczy naszym zdaniem jej wymagające. A przy okazji, a może przede wszystkim wyrzucić z siebie frustrację i stres, które powodują. I dotyczy to zarówno doboru utworów, jak i czasem scenografii, a na tytule kończąc. A nie jest dobrze. I to na różnych poziomach. Zmienią się więc także i utwory na trasie. I tym razem mocno odświeżymy setlistę. Sięgniemy do utworów dawno niegranych jak PSI, NieWesołowski, kim czy Imperium WaraCiWara. Mamy nadzieję, że ich dobór przypadnie Wam do gustu. I bardzo się cieszymy na samą myśl o tej wiośnie bo i tak, koniec końców, najważniejsze w tym wszystkim jest to, żebyśmy znowu się spotkali, zatańczyli, powrzeszczeli i wspólnie odstresowali. Nasi trasowi Goście – LARK, Nightmares i M2schron także nie mogą się Was doczekać. A zatem czekamy z niecierpliwością razem i oczywiście Wszystkich SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
—–
LARK to polski zespół heavy rockowy, który powstał w 2019 roku. 12 września 2023 nakładem Sliptrick Records zespół wydał debiutancką płytę zatytułowaną „Antarctica”.
open.spotify.com/track/4cBWgo7Y7Ku0ywjTLS5Ium
www.larkband.pl
www.facebook.com/lark.larkband
instagram.com/lark__band
youtube.com/@LarkOfficial-ik2jh?si=cz4xHpB3zls53SXA

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →