HUNTER + gość | TAMA | Poznań

19 marca 2023, Niedziela

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 To, jak wielu z Was postanowiło dołączyć do jesiennej trasy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania 🔥😻🔥
Wasze zaangażowanie i nieobojętność na wojnę bardzo nas podniosła na duchu i jeszcze bardziej umocniły w tym, że to co robimy jest ważne i potrzebne. Uwierzcie. Chcielibyśmy wiosenną trasę nazwać inaczej, ale jak Widzicie niestety niewiele się zmieniło..

W związku z tym ruszamy dalej z naszym antywojennym przesłaniem. Zaprosimy kolejnych gości. Zagramy kolejne protest-songi. Planujemy także już kilka niespodzianek 🔥🔥🔥 W związku z tym, że daliście nam jesienią tak potężnego emocjonalnego kopa do pracy nad obiema płytami (akustyczną i elektryczną) mamy naprawdę dobre wieści.

Materiał akustyczny jest już w tak zaawansowanej fazie nagraniowej, że robimy wszystko, żeby premiera wiosenna stała się faktem ☝️😁👍 Na pewno więc usłyszycie coś nowego 💥 A wszystko wskazuje na to, że nie tylko akustycznego.. 😈

Także będzie się działo! 🔥🔥🔥
Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania z Wami!!!
Mocno wierzymy, że zrobimy to tym razem nawet jeszcze głośniej podczas „FUCK THE WAR TOUR 2023”!!!

 ℹ  Otwarcie Bram: 18:00
🔥 Gość: 19:00
💥 Hunter: 20:00 

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

HUNTER + gość | TAMA | Poznań | 19 marca 2023, Niedziela, Tama

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →