HELLRIPPER

4 lipca 2023, Wtorek

Klub pod Minogą

Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 19:30

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Hellripper powraca do Polski na pierwszy headlinowy koncert w kraju! Szkocki, jednoosobowy projekt black metalowy wystąpi 4.07.2023 roku w poznańskim klubie Pod Minogą! W roli supportu zagra załoga Gallower!

Hellripper został założony przez Jamesa McBaina, inspirującego się takimi zespołami jak Venom, Sodom, Darkthrone czy Metallica. Mocno zainspirowany czarami i zjawiskami nadprzyrodzonymi, Hellripper jest równie głęboko zakorzeniony w swoim szkockim pochodzeniu, wykorzystując jego krajobraz i historię jako tło dla swoich tekstów. Ma na celu przywołanie kwintesencji brzmienia „black‘n’roll”, łącząc wpływy z klasycznych płyt black metalowych z lat 80. z bardziej nowoczesnymi brzmieniami. Jest głośny i bezkompromisowy, a w jego muzyce znajduje się masa prostych i jednocześnie przebojowych riffów. Debiutancki album zespołu „Coagulating Darkness” został wydany w kwietniu 2017 roku i spotkał się z uznaniem w podziemiu, a także pozytywnymi recenzjami takich pism jak Metal Hammer czy Noisey. Pod koniec 2019 roku zespół podpisał kontrakt z Peaceville Records i wydał swój drugi album „The Affair of the Poisons” w październiku 2020 roku, który spotkał się z uznaniem krytyków i doprowadził do pierwszego pojawienia się zespołu na liście US Billboard Chart.

HELLRIPPER
Support: Gallower

📅4.07.2023
📍Poznań, Pod Minogą

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez zakup wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: bit.ly/WB_Regulamin

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ HELLRIPPER (UK) – black speed metal, trash metal

🌐 www.facebook.com/Hellripper1/
🌐 www.instagram.com/hellrippermetal/
🌐 www.hellripper.com

🔈“Hell’s Rock ‘n’ Roll” -www.youtube.com/watch?v=-58k6MFP1qU
🔈“Bastard of Hades” – www.youtube.com/watch?v=QR1o4Qu6I5k
🔈“Black Arts & Alchemy” – www.youtube.com/watch?v=_widiGY3a8U

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

HELLRIPPER | 4 lipca 2023, Wtorek, Klub pod Minogą

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →