Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie | Białystok

Grażyna Łobaszewska – 50 lat na scenie | Białystok

22 lutego 2024, Czwartek

6-ścian. Pub

Warszawska 34, Białystok

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 24.11.2023, PRZENIESIONY na 8.02.2024

PONOWNA ZMIANA DATY – z 8.02.2024, PRZENIESIONY na 22.02.2024

I ZMIANA MIEJSCA – z Auli Widowiskowej, na 6-Ścian Pub

📆 Grażyna Łobaszewska “50 lat na scenie” w Białymstoku

Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim. Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać.

Artystka już od 50 lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie 


🕧 OTWARCIE BRAM
19:00
💥 START KONCERTU 20:00

Grażyna Łobaszewska – 50 lat na scenie | Białystok | 22 lutego 2024, Czwartek, 6-ścian. Pub

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →