GOYA – ROZDZIAŁ VIII | 28 września 2023 | Kraków Klub Spotkań Poczta Główna

GOYA – ROZDZIAŁ VIII | 28 września 2023 | Kraków Klub Spotkań Poczta Główna

28 września 2023, Czwartek

Klub Poczta Główna

Westerplatte 20, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

GOYA to zespół, który w latach 2000 miał swój rozkwit. „Smak Słów” oraz utwór do filmu „Tylko mnie Kochaj” to ponadczasowe przeboje, których słuchamy po dziś dzień.
Po ośmiu latach przerwy, GOYA wraca z albumem ROZDZIAŁ VIII i rusza w klubową trasę koncertową! Na początek dwa pierwsze miasta, czyli Kraków i Wrocław!
ale to nie tak, że przez te osiem lat nic się nie działo 😉
Magda Wójcik, liderka zespołu GOYA, w tym czasie współpracowała z takimi artystami jak Sanah, Bryska, Ewa Farna, Urszula, Marcin Sójka i wielu, wielu innych artystów jako songwriterka i kompozytorka utworów, które bardzo dobrze znacie! Dzięki swojej działalności songwriterskiej Magda została wyróżniona przez Apple Music w „The Women Behind The Songs” – corocznej ogólnoświatowej kampanii, wyróżniającej kobiety, które komponują piosenki, piszą teksty i produkuję muzykę nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim współpracując z innymi artystami.
Wracając do albumu 😉 „Rozdział VIII” jest sumą inspiracji muzyką lat 90, na której zespół się wychował i która miała na niego największy wpływ.
Jest to ukłon w kierunku idoli muzycznych zespołu, którzy tworzyli pop na najwyższym poziomie. Są to między innymi: Fleetwood Mac, Annie Lennox, Kate Bush i wielu innych.
Płyta powstawała w bardzo lajtowej, bezkompromisowej atmosferze, bez gonitwy za trendami. Jest to popowy, spójny album złożony z 11 historii o miłości i różnych jej aspektach. Teksty są wycinkami z życia codziennego, wraz z jego rozterkami, wzlotami i upadkami.
Jeśli lubicie muzykę lat 90, na której zespół GOYA się wychował i która była inspiracją do napisania albumu to “Rozdział VIII” musi trafić w Wasze ręce!
Album do kupienia w wybranych sklepach muzycznych:
Empik: www.empik.com/rozdzial-viii-goya,p1367569807,muzyka-p?
Kulturalny Sklep: kulturalnysklep.pl/tra-pol-12234-Goya.html
Spotify album Rozdział VIII: open.spotify.com/album/6iejgwiObmA0aSIKgNuY5R
Youtube album Rozdział VIII: youtu.be/lOL1jxgrx4Q

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →