From Iceland with Love - GusGus Dj

From Iceland with Love – GusGus Dj

17 lutego 2024, Sobota

Praga Centrum

Szwedzka 2/4, Warszawa

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Po raz pierwszy w przestrzeni Praga Centrum walentynkowa trasa „From Iceland with Love” z żywą legendą oraz ojcem założycielem kultowej Islandzkiej formacji GusGus – Biggi Veira🇮🇸

Po bardzo udanej letniej zeszłorocznej trasie Biggi Veira powraca z nowym materiałem oraz walentynkową trasą przepełnioną elektronicznymi dźwiękami, płynącymi prosto z odległej wulkanicznej krainy jaką jest Islandia! Jego dj sety to wyprawa od minimal house po joga techno, artysta z ponad 30letnim stażem na scenie,nietuzinkowa postać, zdobywca wielu nagród, fundament GusGus z milionowymi wyświetleniami, w swoim secie z 4 deków rozpali w nas miłość dzięki specjalnej przygotowanej selekcji na nadchodząca trasę „From Iceland with Love”

To będzie jego debiutujący występ w Warszawie, podczas tego audio-wizualnego performance’u dopieszczonego przez VJ FKS usłyszycie również nowe niewydane produkcje jak i starsze znane wszystkim klasyki od GusGus!

 

From Iceland with Love – GusGus Dj | 17 lutego 2024, Sobota, Praga Centrum

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →