Frog Leap / 24 IX 2023 / Wrocław

Frog Leap / 24 IX 2023 / Wrocław

24 września 2023, Niedziela

A2 Centrum Koncertowe

Góralska 5, Wrocław

Start: godz. 18:30

Podziel się:

 Leo pochodzi z mroźnej Norwegii, ale posiadł dar rozgrzewania serc słuchaczy. Jego głośne, groźne i przesterowane – wyjątkowo bliskie metalcore’owi – interpretacje takich hitów, jak “Hello” Adele czy “Africa” TOTO poruszyły właściwie każdego – nawet tych, których metal za bardzo nie interesuje.
 Leo comes from a cold Norway, but he can truly warm you up while playing live! He can cover everything and he most certainly will. His alternative versions of the biggest world hits went viral years ago and he is still up in charts!

🎸 𝗙𝗥𝗢𝗚 𝗟𝗘𝗔𝗣 🇳🇴 alternative covers:
Internetowe virale i trendy mają to do siebie, że są jak smuga na niebie – pojawiają się, by po chwili zniknąć. Ale Frog Leap, czyli po prostu Leo Moracchioli, nie jest jednorazową postacią, o której wszyscy zapomnieli. Norweski artysta działa nieprzerwanie już od lat (tylko w tym roku wypuścił osiem nowych coverów), a jego aranżacyjna kreatywność w tłumaczeniu rockowych czy nawet popowych hitów na standardy wściekłego metalcore’u nie przestaje zachwycać. Muzyk wciąż wykręca zachwycające liczby odsłon na YouTube, a koncerty pod szyldem Frog Leap zawsze stoją pod znakiem ogromnego zainteresowania. Jeśli chcecie usłyszeć “Sultans of Swing” czy “Feel Good Inc.” w zupgradeowanych, ciężkich jak tysiąc piekieł wersjach, polecamy wybrać się na koncert.
🔗 www.facebook.com/FrogLeapStudios
🔗 www.youtube.com/watch?v=LT733WChcOc
🔗 www.instagram.com/frogleapstudios/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →