ETHAN BORTNICK

4 maja 2023, Czwartek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Amerykański kompozytor Ethan Bortnick na swoim pierwszym koncercie w Polsce! 🎹 Artysta wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju, który odbędzie się 5 maja w warszawskim klubie Niebo.

W wieku 3 lat odgrywał Mozarta na swoim keyboardzie, a już 3 lata później komponował swoje pierwsze utwory. Ethan Bortnick urodził się w Hollywood, ale przez jego ogromny talent do gry na fortepianie swoje najmłodsze lata spędził w różnych miejscach na całym świecie. Występował zarówno w amerykańskich, jak i zagranicznych programach telewizyjnych, m.in. The Oprah Winfrey Show czy The Tonight Show with Jay Leno, a w wieku 9 lat ustanowił Światowy Rekord Guinessa jako najmłodsza osoba występująca ze swoją trasą koncertową. Pomimo szybko osiągniętego sukcesu Ethan nie stracił zapału do komponowania muzyki, co doskonale pokazuje jego aktywność w ostatnim czasie – we współpracy z multiinstrumentalistą i producentem Dylanem Edmundsem w listopadzie 2021 roku światło dzienne ujrzał singiel artysty “cut my fingers off”, który spotkał się ze znakomitym odbiorem. W sierpniu zeszłego roku Bortnick opublikował utwór “engravings” potwierdzający nieprzeciętny talent muzyka i przez który jego grono obserwatorów na TikToku powiększyło się o 4 miliony użytkowników. W 2023 Ethan planuje zatoczyć ze swoimi produkcjami jeszcze większe kręgi, a o sile jego przepełnionych wrażliwością kompozycji będziemy mogli przekonać się na początku maja w warszawskim Niebie.

ETHAN BORTNICK

📅5.05.2023

📍Warszawa, Niebo

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ETHAN BORTNICK (USA) – pop
🌐 www.facebook.com/ethanbortnick
🌐 www.instagram.com/ethanbortnick

🔊”engravings”: www.youtube.com/watch?v=7xWVhAOd-6U
🔊”deadly ever after”: www.youtube.com/watch?v=Ipz9yV_I1hE
🔊”arsonists”: www.youtube.com/watch?v=AEykJ9E8Fqs

—————————————

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

ETHAN BORTNICK | 4 maja 2023, Czwartek, NIEBO

Biletomat.pl
110 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →