Electrum Up To Date Festival 2024

Electrum Up To Date Festival 2024

30 maja 2024, Czwartek

Białystok

, Białystok

Start: godz. 16:00

Podziel się:

Electrum Up To Date Festival to jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej, który już od 2010 roku odbywa się w Białymstoku – sercu północno-wschodniej Polski.

Od 15 lat ekipa UTDF nie ustaje w bezkompromisowych poszukiwaniach najciekawszych zjawisk muzycznych i nie boi się odważnych decyzji programowych. Podlaski festiwal znany także jest ze swojego głębokiego zakorzenienia w tkankę miejską, wspierania lokalnych inicjatyw czy śmiałości w podejmowaniu realnych działań na rzecz drugiego człowieka i zrównoważonego rozwoju.

W ciągu półtorej dekady zorganizowano setki wydarzeń pod szyldem Up To Date Festival. W samym Białymstoku zagrało wielu wspaniałych, zarówno legendarnych, jak i przesuwających granice gatunkowe, Artystów i Artystek z całego świata, powstał specjalnie zaprojektowany Pozdro Techno Sound System, a publiczność miała okazję przeżyć wyjątkowe chwile podczas kilkudziesięciu Salonów Ambientu – jednej z wizytówek UTDF. Po dwóch, wspólnie przepracowanych latach przy uskrzydlających projektach, w 2024 roku Up To Date Festival ogłosił partnerstwo tytularne z z białostockim Climate Tech – Electrum.

Zespół podkreśla, że inicjatywa nie mogłaby istnieć, gdyby nie ich ultrasi, czyli wierna, lojalna i zaangażowana publiczność, która razem z nimi od lat tworzy wielką wspólnotę festiwalu. Poza działalnością muzyczną, ekipa UTDF angażuje się w liczne akcje społeczne, projekty międzynarodowe, tworzy spójne z wyznawanymi wartościami murale miejskie, organizuje zupełnie niekonwencjonalne wydarzenia charytatywne czy rozsyła razem z Uczestnikami i Uczestniczkami pocztówki dla Babć i Dziadków. Up To Date Festival mówi głośno i wyraźnie o wpływie człowieka i branży na środowisko – wszystko to za sprawą wdrażania proekologicznych rozwiązań i organizacji międzynarodowej konferencji #DOWEREALLYCARE wierząc, że rozmowa i edukacja to klucz do podejmowania świadomych działań.

W 2024 Electrum Up To Date Festival odbędzie się w dniach 30.05-02.06 w Białymstoku.

ENG:

Electrum Up To Date Festival is one of Poland’s most important electronic music festivals. It has been taking place in Białystok – the heart of northeastern Poland – since 2010.

For 15 years, the UTDF team has been relentless in their uncompromising quest for the most interesting musical phenomena and is unafraid of adventurous programming decisions. The festival in Podlasie is also known for its deep roots in the urban fabric, support for local initiatives, and bold actions towards sustainable development and helping others.

Over the past decade and a half, hundreds of events have been organized under the Up To Date Festival banner. Many incredible artists from around the world, including legendary people pushing the genre boundaries, performed in Białystok alone. The festival has built its own Pozdro Techno Sound System, which allowed the sound to travel across Poland, including unique Ambient Salons, one of the programming highlights of the festival, now taking place in different cities. After two years of working together on inspiring projects, in 2024 Up To Date Festival announced a title partnership with Climate Tech – Electrum from Białystok.

The team emphasizes that the initiative could not exist without their “ultras,” the loyal and engaged audience who have been building a great festival community together for years. Besides its musical activities, the UTDF team engages in numerous social actions and international projects.

In 2024, Electrum Up To Date Festival will take place from May 30 to June 2 in Białystok.

 

Informacje od organizatora:

ZESTAW EARLY BIRDS PASS + GRA:

Cena zestawu Karnetu Early Birds oraz Gry Business Techno The Game zawiera w sobie koszt karnetu (275 zł), gry w promocyjnej cenie (140 zł) oraz kosztów wysyłki Paczkomatem lub kurierem na terenie Polski (24 zł).
Wpisz adres lub/i paczkomat w odpowiednim okienku przy dokonywaniu zakupu.

Jeśli interesuje Cię wysyłka za granicę to kup zestaw przez Biletomat i w informacjach dodatkowych wpisz “wysyłka za granicę”, następnie Up To Date Festival skontaktuje skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Opłacone przez Ciebie 24 zł w ramach kupna przez Biletomat zostanie wliczone do całkowitej kwoty kosztu wysyłki międzynarodowej i pokryjesz tylko ewentualną różnicę w kwotach.

BILETY KOLEKCJONERSKIE

Bilety kolekcjonerskie wysyłane są bezpośrednio przez Biletomat. Gra Business Techno The Game wysyłana jest przez Up To Date Festival. To oznacza, że w przypadku zamówienia biletu kolekcjonerskiego i gry otrzymasz dwie przesyłki od dwóch odrębnych dostawców.

NIGHT PASS:

Karnet uprawniający wyłącznie do wstępu na imprezy nocne, które rozpoczynają się o godzinie 22:00 w dniach 30.05.24 (czwartek), 31.05.24 (piątek), 01.06.24 (sobota) Up To Date Festival 2024 w Białymstoku.

Electrum Up To Date Festival 2024 | 30 maja 2024, Czwartek, Białystok

Biletomat.pl
275 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →