EARTH CRISIS | WARSZAWA

10 lipca 2024, Środa

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

❌Legenda zmetalizowanego hardcore’u na jedynym koncercie w Polsce! Earth Crisis wystąpią 10 lipca w stołecznej Hydrozagadce.

Earth Crisis to niekwestionowana legenda amerykańskiej sceny hc punk oraz pionierzy metalcore’u. Założony w 1989 roku w Syracuse zespół połączył inspiracje Agnostic Front, Cro-Mags i Sick Of It All z bardziej metalowym kierunkiem spod znaku Bolt Thrower, Obituary czy Napalm Death, wznosząc tym samym hardcore na wyższy level. Powiązani z ruchem straight edge aktywiści na rzecz praw zwierząt wprowadzili w latach 90. weganizm na scenowe salony, a w swoich tekstach skupiają się na kondycji współczesnego świata. Swoją twórczością Earth Crisis wywarli wpływ na takich muzykach jak Robb Flynn (Machine Head), Jeremy Bolm (Touché Amoré), Igor Cavalera (Sepultura) oraz wielu innych, a utwór “Firestorm” uważany jest za hymn sXe. Na swoim koncie mają 8 dużych albumów, a ich ostatni materiał, EP “Vegan for the Animals”, ukazał się we wrześniu 2022 roku.

EARTH CRISIS
📅10.07.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡EARTH CRISIS (USA) – metalcore, hardcore punk
🌐 www.facebook.com/earthcrisisofficial
🌐 www.instagram.com/EarthCrisisOfficial

🔊”To Ashes”: www.youtube.com/watch?v=QnlXrTfMx-s
🔊”Firestorm”: www.youtube.com/watch?v=LatUiti6I30
🔊”Total War”: www.youtube.com/watch?v=bU4BVJfkaIg

EARTH CRISIS | WARSZAWA | 10 lipca 2024, Środa, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →