Dżem z Teletygodnia — wieczór Szkoły Impro

Dżem z Teletygodnia — wieczór Szkoły Impro

10 października 2022, Poniedziałek

Resort Komedii

Bielańska 1, Warszawa

Start: godz. 20:15

Podziel się:

💜 Zapraszamy na DŻEM Z TELETYGODNIA. Zagracie sceny dwu- i trzy-osobowe, a za inspirację posłużą krótkie streszczenia filmów i odcinków seriali.
Na przykład takie:
„Patrycja z przyjaciółkami oglądają suknie ślubne. Paweł i Anka nie mogą się porozumieć w kwestii wyboru nowego miejsca zamieszkania.”
„Karkonosze ściągają rzesze turystów i zimą, i latem. Nasyceni licznymi atrakcjami przybysze bywają także głodni.”
„Miliarder funduje wyprawę na księżyc. Po przybyciu na miejsce członkowie załogi dowiadują się, że celem misji jest ustalenie, kto stworzył ludzkość.”
⭐️ Prowadzenie wieczoru: Norbert Bajan.
MIEJSCE: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
🔴 KUP BILET [5 zł] www.bit.ly/SI-wieczor-221003
LICZBA MIEJSC: 60
● Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.
● Bilety w sprzedaży najpóźniej 15 minut po rozpoczęciu wydarzenia.
🦙🦙🦙
W każdy poniedziałek zapraszamy do Resortu Komedii na Wieczory Szkoły Impro w formie różnorakiej — dżemy z udziałem publiczności, pokazy, formaty specjalne, turnieje, sceny dwuosobowe, wydarzenia muzyczne. Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).
www.szkolaimpro.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →