DROPDEAD | WARSZAWA

DROPDEAD | WARSZAWA

2 lipca 2024, Wtorek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Dropdead powrócą latem do Europy na serię koncertów, którą zainaugurują jedynym występem w Polsce! Amerykanie zagrają 2 lipca w warszawskiej Hydrozagadce.

Już w momencie zakładania zespołu gdzieś na przełomie 1990 i 1991 roku kwartet za cel obrał sobie granie wściekłego, skrajnie agresywnego hardcore punk thrashu uzupełnionego o polityczne teksty. W muzyce Dropedead słychać inspiracje takimi kapelami jak Discharge, Anti-Cimex, Crass, Siege czy Confuse, ale wszystkie te wpływy, choć wrzucone do jednego kotła, doprawione są sporą garścią sterydów. Przez 33 lata działalności grupa twardo trzyma się ducha DIY, sama działa na swój rozwój i wydaje swoje płyty nakładem własnego wydawnictwa – Armageddon Label.

W ich dyskografii znajdziemy kilka splitów i EPek oraz 3 duże albumy. Ostatni z nich, wydany w 2020 “Dropdead 2020”, zarejestrowany zostały w studio God City przez Kurta Ballou i Zacha Weeksa, a później zmasterowany w Audiosiege przed Brada Boatrighta. Krążek jest wylewem frustracji zespołu na temat postępujących: prawicowego ekstremizmu, okrucieństwa wobec zwierząt oraz społecznych porażek ludzkości.

Pomimo ponad 3 dekad działalności na karku Dropedead zarówno na płytach, jak i na koncertach emanują energią, jakby sami dopiero co niedawno osiągnęli pełnoletniość. Musicie uwierzyć nam na słowo, bo stawiając się 2 lipca w Hydro na pewno nie pożałujecie, a w zamian zobaczycie absolutną czołówkę amerykańskiego hc punk’u z lat 90.

DROPDEAD
📅2.07.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡DROPDEAD (USA / Armageddon) – hardcore punk, d-beat, powerviolence
🌐 www.facebook.com/Dropdeadhc
🌐 www.instagram.com/dropdeadri

DROPDEAD | WARSZAWA | 2 lipca 2024, Wtorek, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →