donGURALesko x DJ SOINA | 17.03.2023 | 10. urodziny MK Bowling Poznań!

17 marca 2023, Piątek

Galeria MM

Święty Marcin 24, Poznań

Start: godz. 21:00

Podziel się:

W piątek 17. marca odwiedzą nas dwa fundamenty poznańskiej sceny muzycznej – donGURALesko i DJ Soina!
DonGURALesko – możecie go też znać jako Gurala, DGE, DJ Dziadziora, Giovanniego, Dziadzię, Dziadzię Giovanniego etc.
W wielkim skrócie: jeden z większych wykonawców hip-hopowych w historii polskiej sceny muzycznej, na której gości od 1994r.
Lista artystów, z którymi współpracował, nie zmieściłaby się na jednej stronie A4. Byli to między innymi: Tede, Sido, Matheo, Paluch, Miodu, Waldemar Kasta, Kaczor, VNM, Wdowa, Pih, Chada, Rafi, Shellerini, Fokus, Rahim, Grubson, Sitek, Pezet, Michał Urbaniak, Białas, JWP, Pablopavo, Paprodziad, Major SPZ, czy Bedoes. Od 2008 roku prowadzi firmę odzieżową El Polako.

Dj Soina, artysta Warner Music Poland, twórca marki oraz serii mixtejpów Kręci Mnie Vinyl. TOUR DJ: donGURALesko oraz WSRH (Słoń & Shellerini). Na swoim koncie ma ponad 3000 zagranych imprez, setki festiwali oraz koncertów w Polsce i na świecie, dzięki czemu wyrobił sobie swój niepowtarzalny styl. Jego skrecze usłyszymy na albumach, które pokryły się złotymi oraz platynowymi płytami. Aktualnie koncertuje promując najnowsze wydawnictwa OLIMP oraz KMV4.
Bilety wstępu dostępne wyłącznie w dniu wydarzenia, na miejscu. Koszt: 20 PLN
Marzec jest miesiącem w którym celebrujemy 10. urodziny MK Bowling w Poznaniu! Zapraszamy do wzięcia udziału w pozostałych wydarzeniach i świętowania razem z nami 🥳🧡

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →