Deathstars + Priest, Liv Sin / 4 XII 2023 / Warszawa

Deathstars + Priest, Liv Sin / 4 XII 2023 / Warszawa

4 grudnia 2023, Poniedziałek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 18:30

Podziel się:

🇵🇱 To muzyczna propozycja bez żadnych ograniczeń – wieczór pełen eksperymentalnych połączeń, od industrialu po klasyczny heavy metal! Deathstars powróci do Polski z nowym materiałem, a ich gośćmi będą: Priest i Liv Sin.

🇬🇧 It’s going to be a mix you did not expect – you will hear industrial, heavy metal and synth-pop on one stage, during one show. Deathstars are coming back for two shows in Poland with new music and very special guests: Priest and Liv Sin.

🎸 𝗗𝗘𝗔𝗧𝗛𝗦𝗧𝗔𝗥𝗦 🇸🇪 industrial metal:
Ich metal jest zimny, wręcz cybernetyczny, a zawartość tekstowa mało optymistyczna, ale gdy usłyszycie te hity, przepadniecie. W maju zespół powraca po dziewięcioletniej przerwie z “Everything Destroys You”, a dotychczasowe zapowiedzi krążka zapowiadają, że będzie jak zawsze – niepokojąco, ciężko, z zaznaczonym w utworach elektronicznym pulsem. Widać, że prawie dekada przerwy dobrze im zrobiła, bo w materiałach promocyjnych emanują pasją jeszcze większą niż przedtem. Jeśli chcecie rytmicznego industrialu, w którym mrok przedstawiony jest z glamową wręcz gracją, Deathstars jest dla was.
🔗 www.facebook.com/deathstars
🔗 www.youtube.com/watch?v=BAukRKMi7Ho
🔗 www.instagram.com/deathstarsofficial/
🎸 𝗣𝗥𝗜𝗘𝗦𝗧 🇸🇪 industrial electro, synth-pop:
Taneczna elektronika, odrobina industrialowego chłodu i rozmarzono-przebojowa melodyka synth-wave’u? Tak jest, Priest mają to wszystko, a nawet więcej, bo ich krzykliwy, niemal cyberpunkowy wizerunek świetnie koresponduje z tą muzyką. Owszem, całość brzmi bardzo chwytliwie i przyjemnie, ale opowiada o najciemniejszych zakamarkach ludzkiego umysłu i rzeczach nieprzyjemnych. Koncert tych Szwedów to coś jak impreza na koniec świata – apokalipsa nadchodzi, więc tańczmy póki jeszcze możemy.
🔗 www.facebook.com/priestofficial
🔗 www.youtube.com/watch?v=JEsofx5SiG8
🔗 www.instagram.com/priestofficial/
🎸 𝗟𝗜𝗩 𝗦𝗜𝗡 🇸🇪 heavy metal:
Muzycznie Liv Sin to byt w pełni współczesny. Teoretycznie gra heavy metal, ale bez zastygania w tradycji. Jest tu miejsce na jaskrawy klawiszowy pasaż, są okazjonalne wątki bliskie nawet metalcore’owi, a wszystko dźwiga jakże charyzmatyczna wokalistka, czyli Liv Jagrell. Jej charyzma to rzecz niepodrabialna, absolutnie konieczna do doświadczenia na żywo.
🔗 www.facebook.com/livsinofficial
🔗 www.youtube.com/watch?v=-42EEoGPYCU
🔗 www.instagram.com/livsinofficial/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →