DANCE WITH THE DEAD

25 czerwca 2023, Niedziela

Drizzly Grizzly

Elektryków 1, Gdańsk

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Po elektryzującym koncercie w październiku zeszłego roku Dance With The Dead powracają na jedyny koncert do Polski, który odbędzie się 25 czerwca w gdańskim Drizzly Grizzly☠

Dance With The Dead to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w gatunku synthwave/retro/cyberpunk. Duet, w którego skład wchodzą Justin Pointer oraz Tony Kim, największe inspiracje czerpie z muzyki lat 60’, 70’ i 80’ oraz klimatu horrorów Johna Carpentera. Brzmienie grupy jest hybrydą dźwięków analogowych syntezatorów z heavy metalowymi gitarami. Zespół w przeszłości dzielił scenę z takimi nazwami jak Perturbator, Neurosis czy Manilla Road, a jego headlinerskie koncerty cieszą się dużą popularnością i często wyprzedają się na całym świecie. Na początku zeszłego roku Dance With The Dead wydali swój siódmy,ostatni jak dotąd album “Driven To Madness”. Utwory z niego, jak i największe przeboje formacji będziemy mogli usłyszeć już niedługo na letnim koncercie w Gdańsku!

DANCE WITH THE DEAD

📅25.06.2023
📍Gdańsk, Drizzly Grizzly

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ DANCE WITH THE DEAD (USA) – synthwave, heavy metal

🌐 www.facebook.com/dancewiththedeadmusic
🌐 www.instagram.com/dwtd

🔊”Firebird”: www.youtube.com/watch?v=X6ugcMinQbI
🔊”Sledge”: www.youtube.com/watch?v=770qoLmHSFA
🔊”Hex”: www.youtube.com/watch?v=acITJV6VHBE

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

DANCE WITH THE DEAD | 25 czerwca 2023, Niedziela, Drizzly Grizzly

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →