Com2 My House - SEB SKALSKI | Saturday club party @ SASSY ROOFTOP

Com2 My House – SEB SKALSKI | Saturday club party @ SASSY ROOFTOP

12 listopada 2022, Sobota

SASSY

Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Sobotni rooftop rozbrzmiewa muzyką #HOUSE.
Raz w miesiącu na naszym dachu Gdańska pojawia się DJ, będący ikoną na klubowej scenie houseowej.
W tę sobotę z klasycznymi i nowoczesnymi brzmieniami tej muzyki pojawi się Seb Skalski (zdobywca Fryderyka i właściciel prężnej wytwórni SpekuLLa Records, działający także jako Deeplomatik i Jamajski Spekulant).
www.facebook.com/DJSebSkalski
www.facebook.com/SpekuLLaRecords
💎 ENTRY:
21+ only
Ticket 40 PLN
Bilet zakupiony na sobotnią imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)
💎 RESERVATIONS:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 604
💎 SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

🧱🧱🧱🧱
Seb Skalski (SpeKuLLa Records / Warszawa)
Warszawski DJ, producent, kompozytor, laureat Fryderyka, uczestnik RedBullMusicAcademy w Dubline, który jest bardzo aktywny jako muzyk. Jego produkcje ukazują się w najlepszych wytwórniach house takich jak King Street Sounds, Salted Music, Simma Black, Southport Weekender, NiteGroove, Nurvous, Hed Kandi, Quantize Records, Deepvisionz, Safe Music czy Purple Music, które remiksowane były przez światowe gwiazdy jak Miguel Migs, Sandy Rivera, Deepshakerz, Dario D’attis czy Jamie Lewis, oraz docierały niejednokrotnie do topowych list TOP10 House , Deep House czy Nu Disco w zestawieniach TOP 100 amerykańskiego sklepu Traxsource. Prowadzi własną, niezależną wytwórnię klubową SpekuLLa Records, w której promuje wielu młodych i utalentowanych producentów krajowych i zagranicznych. W zeszłym roku miała miejsce premiera solowego albumu „Set Me Free”, nagranego przy współpracy z amerykańskimi artystami jak Michelle Weeks, L.T Brown czy Donna Hidalgo.
Jeden z jego kilku artystycznych aliasów pod którymi występuje to Deeplomatik, skoncentrowany bardziej na brzmieniach
Deep, tech House i współczesnej elektronice.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →