Coaching Święto Snów

Coaching Święto Snów

29 listopada 2022, Wtorek

Centrum Kultury w Lublinie

Peowiaków 12, Lublin

Start: godz. 15:00

Podziel się:

Lubelski Teatr Tańca zaprasza choreografów i tancerzy do udziału w 4-dniowym coachingu Święto Snów prowadzonym przez Annę Godowską i Sławomirem Krawczyńskim.
Coaching odbędzie się w dniach 29 listopada -2 grudnia 2022 r. w ramach Programu Przestrzenie Sztuki.
📌Prowadzący o coachingu:
Zapraszamy na intensywny 4-dniowy coaching, profesjonalistów ze świata tańca zainteresowanych zgłębianiem własnej psychiki i ciała. Podczas coachingu zostaną pokazane różne sposoby korzystania z zasobów nieświadomości, która stanowi bogate i fascynujące źródło naszych witalnych mocy. Podążając za impulsami obecnymi w snach, wspomnieniach, wyobrażeniach, fantazjach, a także w doświadczaniu świata i innych ludzi będziemy odkrywać fenomen śnienia. Dzięki tej pracy głębiej poczujemy i zrozumiemy związki pomiędzy ciałem i psychiką oraz sposoby jak te związki wykorzystać w procesie twórczym a takze w codziennym życiu. Uczestnicy zapoznają się z metodą pracy ze snami i nieświadomością, którą prowadzący wypracowali w czasie kilkunastoletniej praktyki badawczej i artystycznej. Zapraszamy na niezwykłą podróż wgłąb samych siebie:)
✏️Zgłoszenie w postaci uzupełnionego formularza on-line prosimy o przysłanie do 20 listopada 2022 r. do godz. 23:59 (liczy się data i godzina wpływu aplikacji).
Link do formularza: forms.gle/Pt6Zz954ZLs9SdYW8
Z wybranymi uczestnikami skontaktujemy się do dnia 24 listopada 2022 r.
Deklaracja uczestnictwa zakłada udział we wszystkich czterech dniach coachingu. Koszt udziału: 200 zł.
Organizatorzy mogą zaproponować noclegi w terminach 29 listopada -3 grudnia 2022 r. dla uczestników coachingu w pokojach (2, 3-osobowych).
——
Program Przestrzenie Sztuki Lublin jest finansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →