Chodźże z nami! Treningi nordic walking

Chodźże z nami! Treningi nordic walking

13 listopada 2021, Sobota

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 9:00

Podziel się:

Sport i aktywność fizyczna wpływają nie tylko na poprawę naszego zdrowia i kondycji, ale także pozytywnie oddziałuje na formę psychiczną. Pomimo ograniczeń spowodowanych sytuacją związaną z pandemią koronwirusa, musimy działać – stawiamy na zdrowie
i pokazujemy, że Kraków nigdy się nie zatrzyma i zawsze będzie trenował razem z Wami!
Razem z wykwalifikowanymi trenerami przygotowaliśmy dla mieszkańców i ich rodzin całkowicie nową ofertę – zajęcia nordic walking. To nie będą zajęcia ukierunkowane na rywalizację sportową, a raczej na zdrowie i sprawność fizyczną. Na treningi zapraszamy wszystkich miłośników kijków, ale także osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z tym sportem.
Nie szukaj wymówek – chodźże z nami! Zadbaj o odpowiedni ubiór, a stroną merytoryczną i dobrym treningiem zajmą się fachowcy (wśród nich mistrz świata w nordic walking). Nie swojego sprzętu? Podczas pierwszych spotkań będzie można otrzymać kijki, które przekaże nasz Partner – mBank. To co, widzimy się na zbiórce? 
————–
💪 Cel:
W maju skupimy się przede wszystkim na podstawach związanych z nordic walking. 😊
👤 Kadra trenerska:
👉 Jakub Deląg – mistrz świata w Nordic Walking. Czynny zawodnik, pasjonat sportu. Instruktor nordic walking, bogate doświadczenie instruktorskie i zawodnicze. Student AWF Kraków.
👉 Dr Grzegorz Sudoł – trener I klasy LA, trzykrotny olimpijczyk, medalista mistrzostw świata i Europy w chodzie sportowym.
👉 Magdalena Sudoł – trenerka w klubie AZS AWF Kraków, prowadzi zajęcia również dla dzieci z LDK, a wcześniej w programie Młodzieżowe Spotkania z Lekką Atletyką. Była medalistka mistrzostw Polski w czwórboju lekkoatletycznym. Zdobyła medal Akademickich Mistrzostw Polski jak i Mistrzostw Polski Seniorów. Nauczyciel WF. Trener II klasy PZLA.
📣 Uwagi:
Nie zapewniamy szatni ani tzw. depozytu.
Organizatorzy nie ubezpieczają osób biorących udział w treningach.
Uczestnicy deklarują, że biorą udział w zajęciach na własną odpowiedzialność.
Udział w treningach jest bezpłatny.
Zapraszamy!
ZIS i Trenerzy AZS AWF Kraków Masters


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →