baranovski

BARANOVSKI: Nowy Album i Trasa Koncertowa 2024 – “Ucieczki i Powroty”

22 lutego 2024, Czwartek

Polska

Polska, Polska, cały kraj

Start: godz. 19:00

Podziel się:

BARANOVSKI, jeden z najbardziej dynamicznych artystów na polskiej scenie pop, zapowiada premierę swojego trzeciego albumu “Ucieczki i Powroty” oraz towarzyszącą mu trasę koncertową w 2024 roku. Po pięciu latach od swojego debiutu, z dwoma albumami nagrodzonymi Złotą i Platynową Płytą, BARANOVSKI nie zwalnia tempa, prezentując nowe, ekscytujące materiały.

Sukcesy i Nagrody: Debiutancki album BARANOVSKIEGO, “Zbiór” z 2019 roku, zyskał status Złotej Płyty i przyniósł mu szereg hitów, takich jak “Dym”, “Luźno”, “Zbiór”, i “Czułe miejsce”. Jego drugi album, “BARANOVSKI 2”, uhonorowany Platynową Płytą, utrzymywał artystę na szczytach list przebojów z singlami “Momenty”, “Wolność”, “Nie mamy nic” oraz “Lubię być z nią” – ten ostatni singiel, będący jednym z największych przebojów 2020 roku, zdobył pierwsze miejsce na listach najczęściej granych utworów w Polsce.

Trzeci Album “Ucieczki i Powroty”: Najnowsze dzieło BARANOVSKIEGO, “Ucieczki i Powroty”, które ukaże się 16 lutego 2024 roku, to zbiór 10 premierowych piosenek, będących owocem pracy artysty jako kompozytora, tekściarza i producenta. Album zapowiada kolejny etap w karierze BARANOVSKIEGO, który nieustannie zaskakuje i zachwyca swoją twórczością.

Nominacje i Występy: BARANOVSKI, będąc kilkukrotnie nominowanym do nagrody Fryderyka, ugruntował swoją pozycję na polskim rynku muzycznym. Jego obecność w hitowym filmie “Teściowie” oraz występy na najważniejszych festiwalowych scenach w kraju dodatkowo podkreślają jego wszechstronność i popularność.

Koncerty i Promocja Albumu: W ramach promocji albumu “Ucieczki i Powroty”, BARANOVSKI wyruszy w trasę koncertową, dając fanom możliwość doświadczenia na żywo jego najnowszych utworów oraz największych hitów. Trasa ta z pewnością będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2024 roku w Polsce.

Zakończenie: Nowy album i trasa koncertowa BARANOVSKIEGO to obowiązkowe wydarzenia dla wszystkich fanów polskiej muzyki pop. “Ucieczki i Powroty” to nie tylko kolejny krok w karierze artysty, ale także świadectwo jego nieustającego talentu i kreatywności.

BARANOVSKI: Nowy Album i Trasa Koncertowa 2024 – “Ucieczki i Powroty” | 22 lutego 2024, Czwartek, Polska

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →