XX LECIE 52 DĘBIEC | ŁÓDŹ

XX LECIE 52 DĘBIEC | ŁÓDŹ

14 kwietnia 2024, Niedziela

Willa

Żeromskiego 117, Łódź

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszam Was serdecznie na niesamowite wydarzenie! Już 14 kwietnia w łódzkiej WILLI odbędzie się niezwykła impreza upamiętniająca 20 lat działalności zespołu 52 Dębiec. To będzie niepowtarzalna okazja, aby uczcić dwie dekady kreatywności i pasji tej wyjątkowej grupy muzycznej.

Miejsce to, WILLA, już od wczesnych godzin wieczornych, stanie się areną niezapomnianych wrażeń muzycznych. Przygotujcie się na emocje, które wzbudzają wspomnienia i zanurzą Was w charakterystyczne brzmienie 52 Dębiec, łączące hip-hopowe rytmy z chwytliwymi melodiami.

Profesjonalne efekty świetlne i dźwiękowe, a także niepowtarzalna atmosfera klubu, stworzą wyjątkowy klimat dla tego wyjątkowego jubileuszu, obiecując niezapomniane wrażenia dla wszystkich obecnych.

Jeśli kochacie prawdziwą muzykę i chcecie być częścią tego historycznego wydarzenia, to 14 kwietnia w Klubie WILLA to miejsce, gdzie musicie być!

🕤: 18:00 OTWIERAMY
🕙: 19:00 KONCERT
🕤: 20:30 MEET AND GREAT

🗓 14.04.2024
📍 WILLA Żeromskiego 117 90-542 ŁÓDŹ

XX LECIE 52 DĘBIEC Tour:
13.04.2024 – Warszawa | VooDoo Club
14.04.2024 – Łódź | Willa

🎫 BILETOMAT.PL sprzedaż od: 10.01.2024
Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Zgoda: bit.ly/ZGODA_KONCERT

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.

Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego.

___________________________________________________

📃 Regulamin wydarzenia Art-C Agencja

📃 Privacy Policy Art-C Agencja

XX LECIE 52 DĘBIEC | ŁÓDŹ | 14 kwietnia 2024, Niedziela, Willa

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →