Welur Festiwal 2023

2 czerwca 2023, Piątek

Camping Kormoran

Sikorskiego 20, Hel

Start: godz. 18:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

✻ Welur – stworzony po to, byś czuł się komfortowo.

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji, która miała miejsce w sezonie 2022 z przyjemnością, dumą i szczęściem ogłaszamy, że Welur Festiwal 2023 nadchodzi i jest już bliżej, niż myślicie. 🧡

📆 SAVE THE DATE: 02-04.06. W ten weekend zamienimy Półwysep Helski w mięciutką krainę miłości, muzyki, komfortu, bezpieczeństwa, swobody i magii, dostarczając Wam najwyższego poziomu dobrej zabawy. A to wszystko będzie miało miejsce jedyne 150 metrów od morza.
W tym roku chcielibyśmy, jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę sprowadzając najlepszych artystów z całej Polski. Jakich? O tym będziecie dowiadywać się w ciągu najbliższych miesięcy. Stopniowo będziemy odkrywać przed wami kolejne karty tego, co dla was szykujemy.

Co czeka Was na terenie festiwalu? ✨

❊ Muzyka elektroniczna na trzech scenach. To najważniejszy element Weluru, który sprawi, że poczujecie się wolni i szczęśliwi.
❊ Strefy chilloutu. Nie samym tańcem człowiek żyje.
❊ Barwne i mięciutkie dekoracje. To one nadadzą unikalnego, baśniowego klimatu temu wydarzeniu.
❊ Wyjątkowe atrakcje: instalacje artystyczne / sklepiki festiwalowe / przeróżne warsztaty
❊ No i oczywiście strefa gastro.

Pośród przepięknych lasów i plaż na Półwyspie Helskim stworzymy dla Was miejsce, w którym przeżyjecie najpiękniejsze rozpoczęcie lata, ale przede wszystkim bezpieczną i swobodną zabawę. 🌴

Bądźmy w kontakcie! 👉🏼👈🏼

Link do rezerwacji noclegów welurfestiwal.pl/nocleg/

Wydarzenie 18+

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Welur Festiwal 2023 | 2 czerwca 2023, Piątek, Camping Kormoran

Biletomat.pl
279 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →