Urodzinowa klasówka u Twojej Starej – quiz popkulturowy

Urodzinowa klasówka u Twojej Starej – quiz popkulturowy

24 maja 2024, Piątek

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Boom Dzieciaczki 💥 Wyciągamy karteczki!
Chcecie popisać się przed facetką od WDŻ-u i całą klasą swoją wiedzą ogólną… i bezużyteczną? Ta szkoła jest dla Was! Klasówka to nic innego jak quiz o popkulturze, pełen memicznego humoru i queerowego błysku. Już 24 maja wspólnie powrócimy do ikonicznych momentów w historii dragu i show-biznesu, kultowych piosenek i seriali. Ale nie samą kulturą człowiek żyje! Polecamy powtórkę chociażby z geografii, bo flagi i mapę znać trzeba, a nie tylko netflix & chill. Nadgorliwych uprzedzamy – tak, będą pytania na szóstkę! Ale czy pytania będą łatwe? Jak mawia Tadeusz Sznuk: sprawdźmy.

ZASADY GRY:
🔸 Na wydarzenie obowiązują zapisy, które są równoznaczne z rezerwacją stolika dla zgłoszonej drużyny (od 2 do 6 osób). Formularz: instytutkultury.pl/klasowka-u-twojej-starej-albo-matura-w-recepcji-zapisz-sie/
🔸 Majowa klasówka przypada na czas 6. urodzin Recepcji i z tej uroczystej okazji wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – świętujcie razem z nami! 🎈
🔸 Klasówka rozpocznie się o godzinie 19:00 – przy dobrej pogodzie w recepcyjnym ogródku, a przy gorszej w środku klubokawiarni. Na miejscu warto pojawić się kwadrans wcześniej, aby na spokojnie zająć stolik. Osoby spóźnione dostaną obniżoną ocenę z zachowania na świadectwie.
🏳️‍🌈 Klasówkę poprowadzi one and only Twoja Stara – matka, jakiej nigdy nie mieliście… i mieć nie chcecie. Drag queen, performerka, drag aktywistka i glam clown. Inspiruje ją wszystko to, co stworzyło z niej potwora: musical, kino klasy B i społeczeństwo, które jest niemiłe. Aktywistycznie związana z wrocławskim Stowarzyszeniem Kultura Równości.

Na wydarzenie zapraszają: Twoja Stara, Stowarzyszenie Kultura Równości, Wrocławski Instytut Kultury, Klubokawiarnia Recepcja.
◻️ Wrocławski Instytut Kultury to instytucja nowego typu – wspierająca niszowe, niekomercyjne inicjatywy, badająca sektor kultury i rozwijająca kompetencje jego twórców i twórczyń, tworząca sieci współpracy; organizująca nieszablonowe wydarzenia kulturalne.
Wrocławski Instytut Kultury jest miejską instytucją kultury, której organizatorem jest Gmina Wrocław.
Zobacz, jak to robimy:
www.instytutkultury.pl
www.facebook.com/wroclawskiinstytutkultury
www.instagram.com/wroclawskiinstytutkultury
www.youtube.com/@WroclawskiInstytutKultury

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →