THE RUMJACKS

16 listopada 2023, Czwartek

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

🪗Dobrze znani w Polsce mistrzowie celtyckiego punka The Rumjacks powrócą do naszego kraju na jedyny koncert, który odbędzie się 16 listopada w warszawskim klubie Proxima!

An Irish Pub Song, A Fistful O’ Roses czy The Pot & Kettle to nie tylko dobrze znane fanom zespołu z Sydney szlagiery, ale również piosenki, które w moment poprawią humor i porwą do tańca nowych słuchaczy. W marcu 2021 roku ukazał się piąty w dorobku album formacji “Hestia”, który był jednocześnie pierwszym skomponowanym i nagranym z nowym wokalistą, Mike’em Rivkeesem. Rozpędzona nową energią oraz sporym sukcesem płyty formacja nie spoczęła na laurach i niespełna rok później wydała materiał “Brass for Gold”, na który złożyło się 8 nowych kompozycji. Na początku roku The Rumjacks zagrali trasę z Dropkick Murphys, swoim występem otworzyli dużą scenę na tegorocznej edycji festiwalu Pol’and”Rock, a już w listopadzie powrócą do Polski, gdzie wykonają swoje przeboje w klubie Proxima!

📻Patronem koncertu jest Antyradio

THE RUMJACKS

📅16.11.2023
📍Warszawa, Proxima

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡THE RUMJACKS (Australia) – celtic rock, punk rock

🌐 www.facebook.com/TheRumjacks
🌐 www.instagram.com/TheRumjacks
🌐 therumjacks.com

🔊”Light in My Shadow”: www.youtube.com/watch?v=OzLEphuP9YI
🔊”An Irish Pub Song”: www.youtube.com/watch?v=tDTQQWSmo8s
🔊”White Caps” live at Pol’and’Rock Festival 2023: www.youtube.com/watch?v=ZdxjdAk-iKI

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

THE RUMJACKS | 16 listopada 2023, Czwartek, Klub Proxima

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →