SZ1: INDECORUM

SZ1: INDECORUM

19 listopada 2022, Sobota

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Start: godz. 23:00

Podziel się:

🐍Eye G 🐍 Indecorum 🐍 Mazubar 🐍 naked relaxing 🐍 Proteina 🐍 Wake Up 🐍
Mocne Hard Techno z rejwowym sznytem, najlepsze lineupy na świecie, Boiler Roomy, nienaganna szybka stylówa – jednym słowem INDECORUM. Na pozór skromny, czai się tuż pod naszymi nosami w Krakowie, a robi coraz większy szum odważnie wkraczając za decki. A no wspominaliśmy o jego produkcjach? Na spokojnie, będziemy je stopniowo wrzucać, bo to dopiero jaja. Ponoć nawet z Gdańska dostajemy od fanów groźby, że wbijają potańczyć. Ale spoko, my się nie boimy i już czekamy.
Oprawa jest wcale nie mniej zacna, najszybszy i najbardziej skoczny Poznaniak, ktory wyemigrował do stolicy to naked relaxing. Olo zwiedził większość polskich festiwali, nie zawsze tylko w roli tancerza. Proteina to młoda DJka związana z wrocławskim klubem Wyspa Tamka. Ta drobna osoba skrywa w sobie tak niespożyte pokłady energii, którą przekuwa na najcięższe techno nieznoszące niskiego tempa, więc naturalnym jest, że zamknie ten bajzel. Eye G jest naszym odkryciem i pomimo, że ona również lubi w mocno, tym razem zainauguruje noc.
Na barowej wesoły duet, którego nie było u nas od mega dawna, poczciwy Wake Up i wesoły Mazubar, którzy zaprezentują selekcje około funku, hip-hopu i innych lajtowszych NIESMUTNYCH brzmień. A to wyjątkowe jak na piwnicę nie?
START 23H00
END 07H00
TAX TBA
NO PHOTO POLICY
NO HEADLINER POLICY
EQUALITY

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →