SPLOT w/ Skee Mask

SPLOT w/ Skee Mask

16 marca 2024, Sobota

Ciało

Joannitów 13, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Wszystkie nici wzywane na pokład. Sięgamy po kolejną kluczową inspirację w naszej 𝗦𝗣𝗟𝗢𝗧 układance. W pięciolecie zrodzenia się koncepcji naszego kolektywu i po wielu latach starań – 𝙎𝙠𝙚𝙚 𝙈𝙖𝙨𝙠 w końcu zagra pod szyldem połamanego DNA we wrocławskim klubie Ciało.
Przez lata obecności na scenie dał się poznać jako producencki geniusz cechujący się obsesyjną dbałością o detale oraz niebywałym drygiem do składania skomplikowanych, a zarazem zapadających w pamięć utworów. Monachijczyk może cieszyć się pełną dowolnością w podążaniu za muzycznymi fascynacjami, już od 10 lat będąc pod skrzydłami labelu 𝗜𝗹𝗶𝗮𝗻 𝗧𝗮𝗽𝗲. To w nim wytycza nowe szlaki w zakresie komponowania muzyki elektronicznej na styku 𝘩𝘰𝘮𝘦-𝘭𝘪𝘴𝘵𝘦𝘯𝘪𝘯𝘨𝘶 𝘪 𝘬𝘭𝘶𝘣𝘰𝘸𝘦𝘨𝘰 𝘴𝘰𝘶𝘯𝘥𝘴𝘺𝘴𝘵𝘦𝘮𝘶. Z drugiej strony, to równie zapalony digger – piewca oldschoolu wykorzystujący swoją fantazję i encyklopedyczną wiedzę o historii muzyki tanecznej do tworzenia niepodrabialnych blendów na styku 𝘵𝘦𝘤𝘩𝘯𝘰 i futurystycznej 𝘮𝘶𝘻𝘺𝘬𝘪 𝘣𝘢𝘴𝘴𝘰𝘸𝘦𝘫.
Oprócz Skee Maska w ℝ𝕆𝕆𝕄𝟙 pojawią się gospodarze cyklu: don 𝗱𝗮𝗱𝗮𝗻 𝗸𝗮𝗿𝗮𝗺𝗯𝗼𝗹𝗼 – producencka nić SPLOTu z szerokim katalogiem autorskich 𝘤𝘰𝘭𝘥 & 𝘨𝘳𝘪𝘮𝘦𝘺 𝘤𝘶𝘵ó𝘸 oraz 𝗚𝗹𝗮𝘀𝘀𝘇 & 𝗚𝘂𝗶𝗹𝘁𝗲𝗲 w sentymentalnym i przekrojowym b2b – śladem 𝘦𝘢𝘳𝘭𝘺 𝘥𝘢𝘺𝘴 i zawiązania ich współpracy przed pięcioma laty. W ℝ𝕆𝕆𝕄𝟚 techniczno-breakbeatowy takover zgotują nam kluczowe DJ-ki dla rozwoju wrocławskiej sceny klubowej ostatnich lat. 𝗡 Å 𝗧 i 𝗣𝗿𝗻𝗰𝘀 𝗘𝗿𝗿𝗼𝗿 – odpowiednio z kolektywów Syndykat i Acidtropicália, z którymi nie od dziś dzielimy wspólne idee na temat kształtu i brzmienia naszego podwórka.

ℝ𝕆𝕆𝕄𝟙
Skee Mask
→ soundcloud.com/ilian-tape
dadan karambolo
→ soundcloud.com/dadan11
Glassz & Guiltee
→ soundcloud.com/glassz
→ soundcloud.com/guil-tee

ℝ𝕆𝕆𝕄𝟚
N Å T
→ soundcloud.com/natnatpl
Prncs Error
→ soundcloud.com/princesserror

artwork: Laura Linnik
_________________________________________________
tax: 50 before midnight / 60 after
_________________________________________________
rules:
no pre-sale
be kind to your neighbours
doorman has the final say

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →