SKANKAN vs. DE ŁINDOWS | PunkoSka Rockets Tour 2023 | 03.02 | Poznań | Klub Pod Minogą

SKANKAN vs. DE ŁINDOWS | PunkoSka Rockets Tour 2023 | 03.02 | Poznań | Klub Pod Minogą

3 lutego 2023, Piątek

Klub pod Minogą

Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

💥 Zimowo-wiosenna trasa koncertowa “PunkoSka Rockets Tour” obejmie 12 koncertów w Polsce i będzie to okazja do świętowania 30-lecia zespołu Skankan oraz 20-lecia De Łindows! 💥
💥 PUNKOSKA ROCKETS TOUR: SKANKAN vs. DE ŁINDOWS
📅 03 lutego 2023, godz. 18:00
🐲 Pod Minogą
🌋 ul. Nowowiejskiego 8, Poznań
🎟 Bilety: 40 zł (przedsprzedaż)/ 50 zł (w dniu koncertu na bramce).

🏁 🏁 🏁 SKANKAN 🏁 🏁 🏁
Skankan – polska legendarna grupa grająca muzykę z nurtu ska, reggae i rock’n’rolla, założona w Sosnowcu. W styczniu 1993 roku uformował się pierwszy skład zespołu. Zespół miał wystąpić tylko jeden raz na sosnowieckim finale WOŚP. Entuzjazm publiczności jednak utwierdził muzyków w przekonaniu, że jednak warto kontynuować tę przygodę. Po roku prób Skankan stał się pociskiem muzyczno-rozrywkowym, serwującym dawkę pozytywnej energii ska, reggae i rock’n’rolla. Przez kolejne lata gatunki te przenikały się ze sobą, tworząc niepowtarzalny klimat i charakter Skankana. Zespół inspirował się brytyjskimi legendami (np. Madness, The Specials, The Clash), czerpał z jamajskich tradycji reggae, osadzonych w latach 60. XX wieku, i drugiej fali ska napływającej wówczas do Europy. Żywiołowe koncerty, chwytliwe teksty pisane lekkim piórem i energetyczna sekcja dęta sprawiły, że zespół zyskał uznanie publiczności. Skankan niezmiennie zaskakuje i zaraża pozytywną energią na koncertach.
🌐 www.fb.com/kankanska
🌐 www.instagram.com/kankanska
🔊 No Regrets youtu.be/73GnOHq6KP0
🔊 Stado muszek youtu.be/9z8oQolWLmg
🔊 Dziewczyny youtu.be/eWOk3NhyuJg
🔊 Punk’o’Ska youtu.be/GUB28AqwTIs
🏁 🏁 🏁 DE ŁINDOWS 🏁 🏁 🏁
De Łindows powstał w Katowicach w 2002 roku. Mają za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji. Występowali m.in. na takich festiwalach jak: Przystanek Woodstock/Pol’and’Rock Festival (zagrali tam trzykrotnie), B-Festival, Jarocin, Punk Island (SK), Underground Fest (SK), Keltska Noc (CZ), Hajnówka Rock Festival, Punk Fest, Czad Festiwal gdzie zagrali obok The Offspring, Billy Tallent czy Antiflag, Trasa Punky Regge Live. W 2018r. 2019r. i 2022r wystąpili na “Pomarańczowej Trasie” zespołu Kult. Zespół w 2022r. został zaproszony do Antyradia gdzie promował nowa płytę grając koncert na żywo.
🌐 www.fb.com/delindows
🔊 www.delindows.bandcamp.com
🔊 www.youtube.com/DeLindows1

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →