Silent Disco Alter Event w 2progach - Akcja Towarzysząca Sztabu WOŚP przy PP 2023

Silent Disco Alter Event w 2progach – Akcja Towarzysząca Sztabu WOŚP przy PP 2023

29 stycznia 2023, Niedziela

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Silent Disco by Alter Event jak co roku gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
💙❤️💚💃🕺🌈🦄☮
Start: NIEDZIELA 29.01.2023
Godz: 18
Miejsce: 2 Progi (Akademik Polonez)
Wstęp: Wrzuć pieniądz do Wośpowej puszki przy wejściu na Silent:)
Swoją bezinteresowną pomoc Dj-ską zaoferowali:
Kanał 1 💙
Kanał 2 ❤️
Kanał 3 💚
WAŻNE!!! ŻEBY WYPOŻYCZYĆ SŁUCHAWKI TRZEBA MIEĆ DOKUMENT ZE ZDJĘCIEM (np. legitymacje studencką, prawo jazdy).
Silent Disco czyli Impreza w Słuchawkach:)
Silent Disco to unikalna impreza, podczas której każdy uczestnik zostaje wyposażony w bezprzewodowe słuchawki. Każda para słuchawek odbiera kilka kanałów i ma możliwość regulacji głośności. Na każdym z kanałów gra inny DJ, co umożliwia robienie imprezy z kilkoma różnymi gatunkami muzyki jednocześnie. Dajemy Wam możliwość decydowania przy jakiej muzyce chcecie się bawić! 🎧
Na wejściu będziemy stali z puszką i zbierali pieniądze na WOŚP ❤️
🇬🇧 Silent disco is a unique event on which every participant is equipped with wireless headphones. Each pair of headphones receives couple channels and has the ability to adjust the volume. Each channel has a different DJ playing, allowing you to party with couple different genres of music simultaneously. We give you the opportunity to decide what music you want to play with!
🇺🇦 Silent Disco – унікальна подія, на якій кожен учасник отримує безпровідні навушники. Пара наушников имеет несколько музыкальных каналов и имеет возможность регулировать громкость. Каналы будут обслуживать интеллигентные ди-джеи, что позволит вам провести вечер с несколькими музыкальными жанрами одновременно. Ми даємо вам можливість вирішити, під яку музику танцювати!
Historia Silent Disco:
Pierwsze koncepty obecnego Silent Disco możemy odnaleźć pod koniec lat 60 XX wieku w dwóch produkcjach science-fiction: Japońskim komiksie Astro boy i fińskim filmie Ruusujen Aika. Powszechne zastosowanie pomysłu party bez systemu nagłaśniającego i bazowanie jedynie na bezprzewodowych słuchawkach przeznaczonych dla każdego uczestnika imprezy miało miejsce na początku lat 90. XX w. Silent disco propagowały środowiska działaczy ekologicznych, ponieważ było sposobem na zminimalizowanie hałasu przeszkadzającego nie tylko ludziom, lecz również przyrodzie. Później poprzez różne performance artystyczne miedzy innymi w Glastunbury, Cardiff, Chicago czy Flash moby na Londyńskich dworcach słuchawki wkroczyły w Świat kultury alternatywnej. W Polsce bezapelacyjnym prekursorem idei Silent Disco był w 2009 roku Festiwal Teatralny Malta. To właśnie dzięki imprezie na Malcie postanowiliśmy że Silent Disco musi być w Polsce nie raz na rok, a co tydzień i to wszędzie i dla wszystkich i tak o to w 2011 roku powstało Silent Disco by Alter Event.
Alter Event to najstarsza firma w Polsce która specjalizuje się w organizacji imprez Silent Disco, ich pierwsze imprezy odbywały się w Legendarnym Blue Note jeszcze pod szyldem „Tampunga to lubi” , wkrótce dzięki także nowemu na rynku i zaprzyjaźnionemu klubowi „Opcja” Silent Disco by Alter Event po raz pierwszy wyszło na dwór, a konkretnie do Ogrodu tego wspaniałego przybytku, co więcej wyszło w nie byle jakim gronie młodych zdolnych Djów: Margin, Kangur i Rubin (pozdro), dalej było już tylko fajniej, kolejne zacne kluby, miejscówy, miasta i galaktyki, i takim o to sposobem Imprezy w słuchawkach opanowały Świat, a przynajmniej trochę bo było grane miedzy innymi w Muzeum Narodowym w Poznaniu czy na Zamku Królewskim w Warszawie o Festiwalu Malta i Transatlantyku nie wspominając.
Najważniejszą rzeczą na której zależy Alter Event to to żeby ludzie tańczący w słuchawkach byli szczęśliwi i po imprezie wracali do domów z nowymi pokładami pozytywnej energii do naprawiania Świata no i z zakwasami na łydkach 💃🏻🕺

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →