SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND: Podróż do Paryża – Voyage à Paris

11 marca 2023, Sobota

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, Wrocław

Start: godz. 17:00

Podziel się:

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND
Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn zapraszamy na: PODRÓŻ DO PARYŻA – Voyage à Paris
Dzień Kobiet i Mężczyzn to idealna okazja na podróż do Paryża! Wieży Eifla nie przetransportujemy, ale francuski klimat i przepiękną gwiazdę burleski jak najbardziej! Wieczór pełen rozrywki w prawdziwie francuskim stylu, męski i żeński wokal, kabaretowa konferansjerka, oraz piękna, nagradzana w Europie burleska paryskiej Gwiazdy Clea de Velour, wszystko przy akompaniamencie band’u! Zarezerwuj podróż do Paryża swojemu partnerowi, lub partnerce. Spotkajmy się w Vertigo Jazz Club, na show w francuskim klimacie.
Clea De Velours, paryska królowa burleski, zapraszana na całym świecie, występująca w najlepszych miejscach ze sceną rozrywkową, ambasadorka marek i muza. Została wybrana jedną z najbardziej wpływowych postaci burleski na świecie. Clea to zapierająca dech w piersiach mieszanka niewinności i uwodzenia, obok której nie przejdziesz obojętnie. Pełna elegancji i szyku burleska prosto z Paryża wzbogacona dźwiękami muzyki na żywo naszego bandu!
Usłyszycie tego wieczoru: barwny wokal Kate Rex, wirtuozerię wokalną Oli Turoń energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu, skrzypiec i pianina.
Świętujemy dzień kobiet i mężczyzn, pełen francuskiego szyku i burlesquowej kokieterii wieczór z numerami wokalnymi i tanecznymi Show Burlesque Dance. Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę.
Band:
🎹 Wirtuoz Pianina i smakosz retro muzyki Sebastian Łobos
🎼 Na kontrabasie budujący fundament tej harmonii – Ion Virlan,
🥁 Narzucający rytm na perkusji – Piotr Zarecki i złoto w zespole czyli
🎷 saksofon Jakuba Luboińskiego, ale i jego 🎤wokal.
Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w 3 odsłonach. Koktajle, wyśmienite menu, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z burleską na najwyższym poziomie!
Ze względu na odbywający się tego samego dnia pokaz o godzinie 20:30, bardzo prosimy o opuszczenie lokalu po zakończeniu show, by umożliwić następnym Gościom zajęcie miejsca. Zachęcamy do kontynuacji wieczoru w Sztuce na Miejscu.

OBSADA:
Scenariusz, produkcja i choreografia – Kinga Malewska
Burleska: Clea de Velour.
Prowadzenie i wokal: Wojtek Lechończak – Cieniu,
Piano – Sebastian Łobos,
Wokal – Ola Turoń i Kate Rex
Taniec i przygotowanie taneczne – Anna Yefimenko/ Miss Erida
Taniec – Karolina Świetlaga
Kontrabas – Ion Virlan,
Perkusja – Piotr Zarecki
Saksofon i wokal – Jakub Luboiński
Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu!
Kinga Malewska
Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej polsce i nie tylko.
SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność – teraz dostępne na imprezie biletowanej.
Wieczorami lokal Vertigo przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →