SEGA BODEGA | WARSZAWA

SEGA BODEGA | WARSZAWA

21 listopada 2024, Czwartek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🪿Uznany brytyjski producent Sega Bodega powraca do Polski z nowym materiałem! Artysta wystąpi 21 listopada w warszawskim klubie Niebo.

Za sprawą swoich dwóch pierwszych albumów, wydanych kolejno w 2020 i 2021 roku “Salvador” oraz “Romeo”, Salvador Navarette tchnął nowe życie w muzykę elektroniczną i taneczną, nadając im charakterystyczny, futurystyczny wymiar. Producent, wokalista, performer i współzałożyciel wytwórni NUXXE w swojej twórczości łączy UK bass, hip-hop, elektronikę, post-club i wiele innych w unikatowym, intrygującym stylu.

Na drugim albumie Sega zachwycił przede wszystkim jego produkcją. Dodając do tego współpracę z Charlotte Gainsburg i Arcą album odbił się szerokim echem w środowisku, co zaprocentowało wyprzedanymi koncertami w Wielkiej Brytanii, Stanach i Europie. Bodega może pochwalić się również produkcją utworów dla Björk, Caroline Polachek, Rosalíi, Shygirl, Eartheater, Oklou, Kiss Facility, Sevdalizy oraz wielu innych.

26 kwietnia ukaże się jego trzeci w dorobku album “Dennis”. W ramach jego promocji artysta powróci 21 listopada do naszego kraju, gdzie wystąpi w warszawskim klubie Niebo!

SEGA BODEGA
📅21.11.2024
📍Warszawa, Niebo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡SEGA BODEGA (Wielka Brytania) – elektronika, muzyka eksperymentalna
🌐 www.facebook.com/segabodega
🌐 www.instagram.com/segabodega
🌐 www.tiktok.com/@segabodega

 

SEGA BODEGA | WARSZAWA | 21 listopada 2024, Czwartek, NIEBO

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →