Rozpoczęcie sezonu KKN pod TAURON Arena Kraków

Rozpoczęcie sezonu KKN pod TAURON Arena Kraków

25 maja 2023, Czwartek

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Dzień dobry! Stało się, po wielu perypetiach, wątpliwościach i trudnościach rozpoczynamy trzynasty sezon kopania w oponkę!
Zapraszamy Was pod TAURON Arenę Kraków we czwartek 25 maja od godziny 18 do 22.
Zasady pozostały niezmienne – poruszamy się poniżej prędkości patrolowej, słuchamy poleceń obsługi, nie robimy przegazówek, nie smażymy laka, nie śmiecimy, jesteśmy zorganizowani i poważni, uczesani i przezorni 😉
Właścicieli samochodów, które nie są w pełni stabilne w kwestii szczelności układów hydraulicznych prosimy o przybycie wyposażonymi w zestawy chroniące podłoże przed zaplamieniem. Zostawienie plamy będzie karane chłostą oraz kosztami czyszczenia.
Selekcja pozostaje niezmienna – modele, które weszły do produkcji do 1989 roku włącznie wjeżdżają. Młodsze są rozpatrywane indywidualnie w zależności od ich stanu zachowania, rzadkości, oryginalności oraz dostępnej aktualnie przestrzeni. Jeśli masz wątpliwość, czy Twój samochód się kwalifikuje – pytaj, odpowiemy 🙂
Wszystkie pojazdy, które nie kwalifikują się jako klasyki prosimy zostawiać na okolicznych parkingach, np. górnym parkingu TAURON Areny Kraków.
Na pewno będzie nas bardzo dużo, więc prosimy o możliwie ciasne parkowanie.
Dalsze szczegóły będziemy uzupełniać na bieżąco.
Do zobaczenia!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →