Mistrzowskie Warsztaty Wokalne IX edycja

20 kwietnia 2023, Czwartek

Domy Konesera

Trzcin 81, Grodziczno

Start: godz. 16:00

Podziel się:

Na naszych warsztatach dowiesz się przede wszystkim jak skutecznie pracować nad swoim głosem, żeby stawać się coraz sprawniejszym wokalistą. Skupimy się na takich zagadnieniach jak 🎵 prawidłowa emisja głosu, 🎵 rytm, 🎵 improwizacja, 🎵 interpretacja piosenki w języku polskim i angielskim.
Wszystkie niezbędne informacje, formularz zgłoszeniowy oraz opinie uczestników znajdziesz na naszej stronie internetowej:
👉 www.mistrzowskiewarsztatywokalne.pl 👈
✔ na zgłoszenia czekamy do końca marca
👉 WYKŁADOWCAMI będą:
👱‍♀️ Elżbieta Zapendowska
👩 dr Iwona Kmiecik
👩‍🦰 Monika Mimi Wydrzyńska
KIEDY: 📆 20-23 kwietnia 2023
GDZIE: 🌎 Domy Konesera, Trzcin
👉 Poznasz tu ludzi o podobnych zainteresowaniach i spędzisz miło czas w przepięknym miejscu 😊
👉 ZAPISY:
📧 warsztatywokalnetrzcin@gmail.com
📞 +48 450076677
💻 napisz do nas w wiadomości prywatnej na facebooku
✔ jeśli nie możesz być z nami w kwietniu, przyjmujemy również zapisy na edycję w czerwcu.
👉 bądź na bieżąco i obserwuj nas na:
facebooku <www.facebook.com/MistrzowskieWarsztatyWokalne>
instagramie <www.instagram.com/mistrzowskiewarsztatywokalne/>
Uczestnictwo w Mistrzowskich Warsztatach Wokalnych ma na celu przede wszystkim zainspirować i pokazać jak dalej pracować nad sobą i wpłynąć tym samym na dalszy rozwój, niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania i wieku.
Na zajęciach z wykładowcami pracujemy przede wszystkim solo (uczestnik śpiewa, reszta grupy obserwuje). Śpiewanie zespołowe, ale też solowe jest przewidziane w pierwszy wieczór po zakwaterowaniu w ramach wieczoru muzyczno-integracyjnego oraz w ramach jam sessions w kolejne 2 wieczory.
Zajęcia odbędą się zarówno z akompaniamentem na żywo jak i z podkładami. Łącznie planujemy ok. 35 h lekcyjnych zajęć począwszy od czwartku wieczorem do niedzielnego popołudnia.
Jeśli chodzi o ofertę dydaktyczną to chcemy się przede wszystkim skupić na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika. Zależy nam na maksymalnej realizacji celów i oczekiwań uczestników. W związku z tym planujemy małe grupy (nie więcej niż 3 grupy po max. 10 osób) i dużo pracy indywidualnej z wykładowcami (w obrębie grup).
ZAPRASZAMY!!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →