MIEJSKI HIP HOP FESTIWAL POZNAŃ [ODWOŁANE]

25 czerwca 2022, Sobota

Skwer Play

Bułgarska 17, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

WYDARZENIE ODWOŁANE

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Po sukcesie i bardzo szybkim sold out’cie zimowego koncertu OIO X MALIK MONTANA, organizatorzy wracają z nowym wydarzeniem Miejski Hip Hop Festiwal. Organizatorzy dobrze znani są z organizacji najstarszego festiwalu hip hopowego Mazury Hip Hop Festiwalu.
Skład festiwalu to czołówka polskiej sceny hip hopowej! 🎫

⚠️ Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.
⚠️ Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

👉 Line-up:
– MALIK MONTANA
– KAZ BAŁAGANE
– AVI X LOUIS VILLAIN
– DIHO
– OLIWKA BRAZIL

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

MIEJSKI HIP HOP FESTIWAL POZNAŃ [ODWOŁANE] | 25 czerwca 2022, Sobota, Skwer Play

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →