LULU MALINA pres. LULKI Z KREMEM #2

LULU MALINA pres. LULKI Z KREMEM #2

14 stycznia 2023, Sobota

Lastriko

Dolnych młynów 10, Kraków

Start: godz. 22:00

Podziel się:

LULU MALINA LULKI Z KREMEM #2 🍦
ʟᴜʟᴜ ᴍᴀʟɪɴᴀ
Urodzona i wychowana w Warszawie polska DJ-ka, producentka muzyczna i miłośniczka woskowych płyt.
Z szerokiego spektrum gatunków muzyki elektronicznej eksploruje brzmienia od dark disco przez progressive house, indie dance, melodic techno, breakbeat, aż po disco.
Na swoim, koncie ma występy w klubach i na festiwalach, które kształtują rodzimą scenę muzyki elektronicznej: Audioriver Festival, Wisłoujście, Instytut Festival Music & Art, Instytut w Hali Najwyższych Napięć, Opener Festival, FEST Festival oraz LAS Festival.
Jest rezydentką klubu Piekło nad Niebem w Warszawie, oraz pomysłodawczynią i organizatorką kilku popularnych wśród odbiorców cykli imprez: Stardust, Środek (Smolna, Warszawa), Klimat (Niebo, Warszawa), Spektrum (Sfinks700, So- pot). W 2021 roku została trenerką szkoły Instytutu Dźwięku, spełniając się w roli nauczyciela i pedagoga.
Ben Böhmer, Eelke Kleijn, Oliver Koletzki, Adana Twins, Maya Jane Coles, Mar- co Resmann, Marcus Meinhardt, Tiga, Rampue to tylko niektórzy światowej sławy wykonawcy, z którymi LuLu miała możliwość dzielić scenę.
Została laureatką plebiscytu Munoludy edycji 20XX i 2022 w kategorii HOUSE zdobywając kolejno II. miejsce i III. miejsce.
FB: www.facebook.com/LuLuWarsaw
IG: www.instagram.com/lulu.malina/
SC: soundcloud.com/lulumalina!
MC: www.mixcloud.com/lulumalina/
YT: bit.ly/3HNlTN1
SETS:
bit.ly/30ObiAo bit.ly/3zTunid bit.ly/3KaF3Oj bit.ly/3Fo5OLA bit.ly/3FqGp3A bit.ly/3nogXFU
💚💙❤️💛💜
Rules:
PLURF
14/01/2023 | Start: 22:00 |

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →