LUCKY LOVE | WARSZAWA

LUCKY LOVE | WARSZAWA

4 kwietnia 2024, Czwartek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

❤️Francuski artysta Lucky Love wystąpi 4 kwietnia w warszawskim klubie Niebo!

Aktor, tancerz, przez długie lata główna postać w paryskim kabarecie Madame Arthur, scenarzysta, autor i w końcu piosenkarz – Lucky Love w wieku 27 lat może pochwalić się działalnością już chyba na każdej płaszczyźnie artystycznej. W ciągu 3 miesięcy pięciokrotnie otwierał koncerty w prestiżowej Olympia Hall i za każdym razem porwał publikę swoją charyzmą, w której można wyczuć pierwiastek gwiazdy rocka mieszający się ze skromnością poety.

W muzyce artysty piosenkowość łączy się z rapem i elektroniką, a nad tym wszystkim czuwają duchy takich wykonawców jak James Blake, Antony and The Johnsons czy Christophe. Mimo dość krótkiego scenicznego stażu i tylko jednej EP na swoim koncie (“Tendresse”, 2023) Luc Bruyère zapracował sobie we Francji na status gwiazdy. Fakt ten jeszcze bardziej napędza go do aktywizmu na rzecz osób z HIV, niepełnosprawnych oraz LGBTQIA+.

4 kwietnia Lucky Love wystąpi w Warszawie na koncercie, podczas którego na pewno nie zabraknie viralowego “Masculinity”, “Lova”, “Now I Don’t Need Your Love” oraz wielu innych kompozycji z jego pięknego repertuaru!

LUCKY LOVE
📅4.04.2024
📍Warszawa, Niebo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡LUCKY LOVE (Francja)
🌐 www.tiktok.com/@thisisluckylove
🌐 www.instagram.com/thisisluckylove

 

LUCKY LOVE | WARSZAWA | 4 kwietnia 2024, Czwartek, NIEBO

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →