Ligowa rozgrzewka z PubQuiz! Quiz z dodatkowymi nagrodami – zagraj z ligowcami i nie tylko w B4

Ligowa rozgrzewka z PubQuiz! Quiz z dodatkowymi nagrodami – zagraj z ligowcami i nie tylko w B4

19 listopada 2023, Niedziela

B4 Bracka 4

Bracka 4, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

❗Na tydzień przed starem Ogólnopolskiej Ligi PubQuiz 2023/2024, wychodzimy na przeciw z wyjątkowym wydarzeniem!
👉🏻 Zagraj w niedzielę 19.11.2023 w B4 i zdobądź dodatkowe nagrody!
🧠 Zapraszamy wszystkich graczy – to będzie klasyczny zestaw pytań. Jednak B4 tego wieczoru zamieni się nie tylko w miejsce świetnej zabawy (którym jest zawsze), lecz także w istną arenę sparingową.
❓Planujesz zagrać w lidze PubQuiz? Przyjdź i stań do pojedynku z innymi potencjalnymi ligowcami i sprawdź swoją formę na tydzień przed startem gier ligowych!
👉🏻 Więcej o Ogólnopolskiej Lidze PubQuiz dowiesz się z profilu FB PubQuiz.pl oraz na stronie www.pubquiz.pl/liga (wkrótce).
👉🏻 Chcesz zagrać? Zrób rezerwację miejsca w lokalu i ciesz się najlepszym stolikiem dla Twojego zespołu!

❓ Czym jest PubQuiz
👪 Zbierz drużynę, odpowiadaj na pytania i zgarniaj nagrody, w tym gotówkę i alkohol! 💵🍹
👉 Wpisowe do gry wynosi 13/15 zł za osobę. Kup bilet wcześniej = zapłać mniej. Mamy też dodatkowe zniżki, np. rabaty grupowe!
👉 Bilety możesz także kupić online! Na stronie pubquiz.pl/krakow/ znajdziesz dodatkowe rabaty dla swojej drużyny!
PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.
1️⃣ W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach.
2️⃣ W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy
mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje 1 punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak – 0.
Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów 🏆. Oczywiście, jak w każdej grze, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, na przykład: gotówka, alkohol, czy voucher do wykorzystania w barze!
W PubQuizie wygrywa nawet do pięciu ekip! 🏆🏆🏆🏆🏆
Ostatnia nagroda jest przekazywana drużynie, która była najbliżej odpowiedzi w Dogrywce, a nie wygrała żadnej z pierwszych trzech nagród. Jeśli w grze uczestniczy ponad 40 graczy, zawsze wręczamy 5 nagród zamiast 4 🎉. Podczas tego wydarzenia pula nagród będzie dodatkowo powiększona!
👉 Dogrywka
Po zakończeniu głównej części Quizu, czyli po zaprezentowaniu wszystkich pytań z 9 kategorii, od razu będzie przeprowadzona dogrywka. Biorą w niej udział wszystkie drużyny i odpowiedź na pytanie jest drużynowa. Pytanie dogrywkowe będzie dotyczyło liczby, a drużyna, która będzie najbliżej odpowiedzi prawidłowej, wygrywa.
W przypadku, gdy w Quizie zasadniczym drużyny miały tyle samo punktów, wynik dogrywki rozstrzyga ich miejsce w tabeli. W ten sposób poznajemy najlepsze drużyny! 🥇🥈🥉
Następnie z pozostałych drużyn, które brały udział w Quizie, a nie zdobyły nagród, system typuje drużynę, która była najbliżej odpowiedzi prawidłowej w dogrywce i to do niej trafia nagroda dodatkowa! 🏆

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →