Koncert Echo Rodu & Aldaron 02.03.2024 Kraków - Klub Alchemia

Koncert Echo Rodu & Aldaron 02.03.2024 Kraków – Klub Alchemia

2 marca 2024, Sobota

Klub Alchemia

Estery 5, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

☀️ Droga Nowego Słońca ☀️
🔥 Kiedy: 02.03.2024 🔥
🔥 Gdzie: Klub Alchemia 🔥
Estery 5, 31-056 Kraków
🔥 Start koncertu: 20:00 🔥

Zaczynamy drogę Nowego Słońca! Bard(dziej) RAzem 🔥W Synergii Energii na Scenie, w obie strony! Przy ogonisku, nad rzeką, czy pod rozgwieżdżonym niebem, w świetle Księżyca… Cały czar naszych Bieszczadzkich spotkań niesiemy w mury Waszych miast. Połączymy te dwie potężne moce – natury i cywilizacji, tworząc odprężającą i wybuchową Akustyczno-Elektroniczną mieszankę! zBARDziejemy jeszcze bardziej!
ECHO RODU i ALDARON Zagramy dla Was razem na jednej scenie. Dwa koncerty, wynoszące ze świadomości w podświadomość filozoficznymi pieśniami Aldarona, ubogaconymi wokalnym akompaniamentem Echa Rodu, z kolei któremu zawdzięczymy podróż w stare, pradawne lasy i święte słowiańskie gaje…
Dołączcie do nas przy tych nastrajających wibracjach, w świetle ognia. Do zobaczenia w Krakowie!

Echo Rodu – projekt muzyczny powstały w ostępach dzikich gór – harmonijne wibracje niesione w organicznych brzmieniach śpiewów oraz dawnych instrumentów (słowiańskiej harfy, liry korbowej, bębnów i innych). Łączy słowiański folklor i plemienne rytmy ze współczesnością –
bujającą elektroniką inspirowaną odgłosami przyrody. Całość zanurza w mistycznej aurze prastarych rytuałów i transowych tańców.
FB: www.facebook.com/echo.rodu
IG: www.instagram.com/echo.rodu/
YT: www.youtube.com/watch?v=n3KFlcJe9r0&t=290s
Spotify: open.spotify.com/artist/2CZSpnxO2pnm4htfgFOLiE

Paweł Aldaron Czekalski. Filozofujący bard gitarowo transowy, pieśni o tym, co wokół, co wewnątrz i z różnych perspektyw. Czasem zaniepokojenie, czasem ukojenie – tęsknota za pierwotną prawdą i miłością w świecie martixa. Teksty bywają mantrą, koronką lub pejzażem. Dla wielu drogi poeta drogi.
Głównym obszarem działalności są Bieszczady artystę można spotkać na koncertach w całej Polsce (i nie tylko). Zazwyczaj gra solowo, ale często dołączają zaprzyjaźnieni muzycy w różnych konfiguracjach, co tworzy unikalny charakter każdego koncertu.
Spotify: open.spotify.com/artist/5qL16ay8t2D4VmFWN7DPk9
Spotify 2: open.spotify.com/artist/2aINbcVU4IWLz1svnJGhny
YouTube: www.youtube.com/@aldaron22
Facebook: www.facebook.com/Aldaron.Bard/
Instagram: www.instagram.com/pawel.aldaron.czekalski/
Tik-Tok: www.tiktok.com/@aldaron.bard

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →