Kobietostan: warsztaty rozwojowe dla kobiet „Siła głosu – siła kobiety”

Kobietostan: warsztaty rozwojowe dla kobiet „Siła głosu – siła kobiety”

27 listopada 2022, Niedziela

Impart

Mazowiecka 17, Wrocław

Start: godz. 11:00

Podziel się:

🚺 Kolektyw Kobietostan zaprasza na DARMOWE warsztaty rozwojowe dla kobiet pod tytułem „Siła głosu – siła kobiety”, które odbędą się 27 listopada w Impart Cafe.
ℹ️ Zapisy pod adresem: kontakt@kobietostan.pl
👤 Odkryj, poznaj, eksploruj możliwości własnego głosu poprzez pracę indywidualną i grupową – od solowego mruczenia aż do śpiewu polifoniczego.
🫂 Spotkanie będzie miało charakter otwarty i twórczy: będziemy na nich rozmawiać o sile i słabości naszego głosu, starając się go odkryć na nowo i polubić. Będziemy mruczeć, będziemy śpiewać, będziemy rozmawiać w bezpiecznym, kobiecym gronie. Z naszych rozmów utkamy wspólny manifest, wzmacniając się nawzajem i budując siostrzeństwo. Do udziału w warsztacie nie są potrzebne żadne umiejętności wokalne, jedynie otwartość, ciekawość i chęć spotkania.
🗣 Warsztaty prowadzone będą przez członkinie Kolektywu Kobietostan, wrocławskiej organizacji równościowej, działającej na rzecz społecznej inkluzji i równouprawnienia poprzez wykorzystanie narzędzi sztuki, zwłaszcza teatru.
👥 Warsztaty są wydarzeniem towarzyszącym pokazowi spektaklu „Kobietostan. Chór na jedną aktorkę”, na który zapraszamy do Impart Cafe w piątek 25 listopada na godz. 19.00.
🎭 Wówczas prezentacja spektaklu połączona będzie z panelem dyskusyjnym pt. „Jak przeciwdziałać przemocy ze względu na płeć?” z udziałem zaproszonych gościń: Agnieszki Bresler (Prezeska Stowarzyszenia Kolektyw Kobietostan), Leny Bielskiej (Trenerka Siły i Rozwoju, Fundacja HerStory) oraz Natalii Borysewicz (Prawniczka występująca z ramienia Centrum Praw Kobiet).
📧 Zapisy na warsztat przyjmujemy pod adresem kontakt@kobietostan.pl do piątku 25 listopada lub do wyczerpania miejsc.
Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Teatr – przestrzeń spotkania” dofinansowywanego ze środków Gminy Wrocław.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →