KANII | WARSZAWA

KANII | WARSZAWA

1 grudnia 2024, Niedziela

Hybrydy

Złota 7/9, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🪩Wschodząca gwiazda amerykańskiego hip-hopu, Kanii, na jedynym koncercie w Polsce! Autor viralowych “Attachment” i “I Know” zawita 1 grudnia do warszawskiego klubu Hybrydy.

Muzyczna droga Kaniiiego rozpoczęła się tam, gdzie większości artystycznych dusz z jego pokolenia. Siedząc w swoim pokoju eksperymentował z różnymi programami do nagrywek, a to, co z tych prób powstawało, umieszczał na SoundCloudzie. Szybko było można spostrzec, że czerpiące z będących na topie lub klasycznych kompozycji tracki Kaniiego podążają w unikalnym kierunku. Mieszanką klubowych rytmów z elektroniką, post-gatunkowym nastawieniem oraz przede wszystkim swoim melodyjnym głosem raper budził zainteresowanie, które eksplodowało w 2022 roku. Wtedy jego utwór “Attachment” zdobył popularność na TikToku, chwilę później Kanii podpisał kontrakt z wytwórniami Masked oraz Warner, a w zeszłym roku raz jeszcze viralowo podbił TT z “I Know”. 1 grudnia wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju. Koncert odbędzie się w warszawskich Hybrydach, więc już teraz zarezerwujcie sobie tę datę, bo następnym razem już pewnie tak “kameralnie” nie będzie.

KANII

📅1.12.2024
📍Warszawa, Hybrydy

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody:bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡KANII (USA / Masked Records, Warner Records) – rap, melodic trap
🌐 www.facebook.com/officialkanii
🌐 www.instagram.com/kanii_o/
🌐 www.tiktok.com/@kanii_o

KANII | WARSZAWA | 1 grudnia 2024, Niedziela, Hybrydy

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →