KALI | ZAPISKI Z LANDARY TOUR | WROCŁAW

KALI | ZAPISKI Z LANDARY TOUR | WROCŁAW

31 maja 2024, Piątek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KALI / ZAPISKI Z LANDARY TOUR
31.05 – WROCŁAW – Transformator

👉Otwarcie bram: 18:30
👉Start koncertu: 20:00
W karierze każdego artysty przychodzi moment na wielkie podsumowanie. To jest ten moment i ten rok!
Kali – 25 lat tworzenia muzyki dla fanów, szukania brzmienia i właściwych wersów z niepodrabialnym stylem, ulicznym sznytem i pomysłem na siebie. Z tej okazji powstał rozbudowany, autobiograficzny projekt – projekt życia: 2-płytowy album „Zapiski z Landary” oraz towarzyszące mu wydawnictwa, akcje i wydarzenia, które łączy osoba Kaliego i jego niezwykła wrażliwość, chęć rewizyty w przeszłości i w miejscach oraz doświadczeniach, które go ukształtowały.
“Zapiski z Landary” są swoistym ukoronowaniem dwudziestopięcioletniej drogi artystycznej Kaliego. Każda płyta składająca się na wydawnictwo opowiada o innym, kluczowym okresie z życia rapera. CD 1 – o Krakowie, burzliwych początkach, stopniowym odkrywaniu siebie i swojego muzycznego powołania, CD 2 – o Katowicach – drodze na szczyt i dojrzałości artystycznej.
Całość albumu została nagrana w mobilnym studiu – przyczepie kempingowej nazwanej Landara. Znudzeni rutyną stacjonarnej pracy w studio, Kali & Sir Mich wyruszyli w podróż w poszukiwaniu inspiracji, stawiając na totalną wolność artystyczną. Wypracowane brzmienie ma charakter stricte oldschoolowy, choć nie zabraknie kilku nowoczesnych eksperymentów. Na „Zapiskach z Landary” pojawiają się legendarni goście m.in. Paluch, Molesta, Hemp Gru, Abradab i inni.
Trasa „Zapiski z Landary” Tour jest niepowtarzalną możliwością usłyszenia nowego albumu na żywo i odbycia wspólnej podróży po tych intensywnych 25 latach. W wybranych miastach Kaliemu będzie towarzyszył live band.
👉Wstęp poniżej 18 roku życia – tylko za pisemną zgodą prawnego opiekuna. Wzór zgody do pobrania: https://bit.ly/ZGODA_KONCERT
Osoby poniżej 16 roku życia – wstęp tylko z opiekunem prawnym.
⚡️UWAGA KONKURS!⚡️
Wydaniu albumu i trasie towarzyszy KONKURS, w którym nagrodą główną jest mobilne studio nagrań Landara o wartości ponad 150 000 zł. To w nim Kali nagrał całą płytę. Aby wziąć udział w konkursie należy zamówić album w preorderze. Wystarczy, że w komentarzu do zamówienia, napiszesz dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać przyczepę. Ta, która spodoba się nam najbardziej, otrzyma Złoty Bilet upoważniający do odbioru przyczepy w wyznaczonym miejscu i czasie.

📺 KLIPY:
✨Miasto Boga
youtu.be/9FnGTU85pvs?si=IV7ApLZoCj2987CJ
✨Tam gdzie Ty
youtu.be/hR_CslIUvG8?si=yutR4NVwKl8QG09g
✨Geneza stylu
youtu.be/tzxWbxpGv9c?si=HQ2Fk2vpSnNOLfvg
✨Igristoje
youtu.be/V-UnCQdI6mg?si=ao7zQeLsQNYdwwyV

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →