CEL x SPLOT: Mani Festo

CEL x SPLOT: Mani Festo

26 listopada 2022, Sobota

CEL

Dworcowa 4, Katowice

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Świeżo po zakończeniu ostatniego 𝘴𝘱𝘭𝘰𝘵 wydarzenia, gdzie główne role zagrał enigmatyczny 𝘍𝘰𝘳𝘦𝘴𝘵 𝘋𝘳𝘪𝘷𝘦 𝘞𝘦𝘴𝘵 oraz najlepszy polski producent drum and bass – 𝘚𝘢𝘵𝘭, zwijamy swoje nici i przerzucamy na kolejny znaczący ośrodek polskiej sceny. Ekipa spod znaku 𝘱𝘰ł𝘢𝘮𝘢𝘯𝘦𝘨𝘰 𝘋𝘕𝘈 zaprasza do katowickiego CEL-u.
Towarzyszyć nam będzie 𝗠𝗮𝗻𝗶 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗼. Reprezentant cenionego przez nas kolektywu 𝘊𝘭𝘶𝘣 𝘎𝘭𝘰𝘸. Jeden z piewców współczesnej fali breakbeatu, wzniesionej na bogatym dziedzictwie Wielkiej Brytanii i prekursorskim okresie rozwoju kultury rave. Nurt, w który wpisuje się Mani, to nowoczesna synteza wszystkich gatunków, które na początku lat dziewięćdziesiątych ewoluowały, przenikały się i tworzyły podwaliny brytyjskiej sceny muzyki elektronicznej. W tym gronie znajdziemy UK hardcore, breakbeat, jungle, drum and bass, ale też kwaśne i surowe techno czy electro – w spójnej integracji i z respektem dla wyspiarskich korzeni.

Kolejnym powodem do świętowania będzie świeżo wydany debiutancki album członka 𝘚𝘗𝘓𝘖𝘛 kru – 𝗱𝗮𝗱𝗮𝗻𝗮 𝗸𝗮𝗿𝗮𝗺𝗯𝗼𝗹𝗼. Tej nocy CEL-em niewątpliwie zatrzęsą basowe kompozycje wzięte z 𝘣𝘳𝘢𝘪𝘯𝘤𝘢𝘨𝘦 wydanego nakładem 𝘳𝘦𝘨𝘪𝘮𝘦 25 listopada. 𝗚𝗹𝗮𝘀𝘀𝘇 tym razem połączy siły z Warszawianką 𝗱𝗮𝗶𝘀𝘆 𝗰𝘂𝘁𝘁𝗲𝗿 w energetycznym closingu, a 𝗚𝘂𝗶𝗹𝘁𝗲𝗲 w 100% zrealizuje swoją wizję pojęcia 𝘣𝘳𝘦𝘢𝘬𝘣𝘦𝘢𝘵 𝘳𝘦𝘷𝘪𝘷𝘢𝘭, którą głosi od lat. Salon wypełnią głębsze i bardziej przestrzenne odłamy muzycznej spuścizny brytyjskiego undergroundu za sprawą opolskiego bassheada 𝗕𝗦𝗩𝗡 (½ 𝘛𝘳𝘢𝘱 𝘋𝘰𝘰𝘳) oraz lokalnych jungle sheriffz – 𝗞𝘂𝗮𝗾 i 𝗥𝗶𝗳𝗳𝘇 na posterunku.
🏴 Tunel:
Mani Festo
dadan karambolo
daisy cutter b2b Glassz
Guiltee
🏳️ Salon:
BSVN
Kuaq b2b Riffz
TIX: 30 PLN

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →