BALKANIKO w Warszawie! || Elettro Mascarimiri // DJ Shoshana XD (Live & DJ set)

20 stycznia 2023, Piątek

Skład Butelek

11 Listopada 22, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

𝗕𝗔𝗟𝗞𝗔𝗡𝗜𝗞𝗢 – z ziemi włoskiej do Polski z bałkańskimi pieśniami na ustach. 🇮🇹🇵🇱
Dwa kraje, dwie energie, trzy miasta, jedna zajawka.
🎺 🎺 🎺
Impreza, jakich mało! Zderzenie kultur, generacji, pochodzenia, środowisk; misz-masz, którego najwyższym celem jest roztańczenie Was – tak, jak Wam w duszy gra!
Wspólny mianownik, czyli cygańska dusza i electro world music najwyższego sortu, sprawi, że zapomnicie o szarości tego świata i znajdziecie się w tajemniczym ogrodzie, gdzie jedynym Waszym zmartwieniem będzie falowanie na beatach – w parach, solo, w grupie, według schematu lub w pełnej improwizacji.
Będzie balkan, będzie włoska pizzica pizzica i polski biały śpiew, trochę na ostro i trochę na wolno, w sam raz żeby się pobujać, bo nasze motto to 𝘋𝘢𝘯𝘤𝘦 𝘧𝘳𝘦𝘦𝘭𝘺, 𝘧𝘳𝘦𝘦 𝘺𝘰𝘶𝘳 𝘣𝘰𝘥𝘺!
🎺 🎺 🎺
𝗗𝗝 𝗦𝗛𝗢𝗦𝗛𝗔𝗡𝗔 𝗫𝗗 (PL)
Samozwańcza cygańska księżniczka z Katowic. Za deckami od 2016. Podstaw DJ-ingu uczyła się w ogniu krakowskich imprez w jednym z klubów z muzyką retro. Całe życie zakochana w muzyce ludowej, od 2018 roku rozpyla entuzjazm do muzyki bałkańskiej, słowiańskiej z rejonów Polski czy Ukrainy, nie stroni też od wycieczek do Indii, Ameryki Południowej czy przeglądu przebojów spod szyldu BRAVO HITS 1995-2005. Nieustannie szuka idealnej proporcji między folkiem, elektroniką i nostalgią. Od 2020 tworzy też własną muzykę.
Występowała z Warsaw Balkan Madness i Baltic Balkan; grała w klubach w całej Polsce, a także na takich festiwalach jak LAS, Tribalanga, Grajdół, Pannonica czy Labirynt.
Rozpoczęła trzy kierunki studiów – nie ukończyła żadnego.
Aktualnie żyje w przytulnej norce we Wrocławiu.
instagram.com/djshoshanaxd
facebook.com/DJShoshanaXD
soundcloud.com/djshoshanaxd
𝗘𝗟𝗘𝗧𝗧𝗥𝗢 𝗠𝗔𝗦𝗖𝗔𝗥𝗜𝗠𝗜𝗥𝗜 (IT)
Prosto z południa Włoch – LIVE & DJ SET Claudio ”Cavallo” Giagnotti z włoskiego zespołu Mascarimirì, który polska publika gorąco powitała w tym roku na festiwalu Pannonica.
Cavallo to ogromny Salentyńczyk cygańskiego pochodzenia. Od 25 lat tworzy muzykę, która porusza do trzewi. Nieważne czy to w rodzimym Salento (to ten sam koniec włoskiego obcasa), czy na każdej innej szerokości geograficznej – po prostu płyniesz!
Projekt Elettro Mascarimiri powstał w 2020 roku w pełnej pandemii. Cavallo tęsknił do imprez, więc sam nagrał sobie muzykę do miksowania. Album pod wymownym tytułem „Music for dancing” i bogata selekcja najgorętszych rytmów electro world music z całego świata sprawią, że poczujesz się jak na wakacjach.
Set oprawiony jest wizualizacjami Kaśki “kashu“ Kurdziel – małopolskiej duszy od lat zabłąkanej na włoskich wertepach, która do dziś trochę się zastanawia, jakim cudem spod krakowskich lasów udało jej się dotrzeć na salentyńskie odludzie.
www.instagram.com/original_mascarimiri/
mascarimiri.bandcamp.com/album/elettro-mascarimiri
Elettro Mascarimiri LIVE SHOW:
www.youtube.com/watch?v=Y6eTpSOpwwM
Impreza warszawska to drugi przystanek podczas trzydniowego mini-tournée po Polsce.

Zapraszamy, ti invitiamo!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →