Freekwencja Festiwal powiększa line-up. Artyści zachęcają do głosowania

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejni artyści dołączają do Freekwencja Festiwal i zachęcają do wzięcia udziału w wyborach. Zagłosuj i weź udział w festiwalu za darmo!

Artyści walczą o jak najwyższą frekwencję wyborczą

Freekwencja Festiwal to wyjątkowa inicjatywa polskich artystów, którzy chcą w ten sposób zachęcić swoich fanów do aktywnego uczestniczenia w wyborach prezydenckich. Nie mówią po czyjej stronie stawać i na kogo głosować. Walczą tylko, albo aż, o jak najwyższą frekwencję.

Festiwal odbędzie się w mieście w którym frekwencja wyborcza z obu tur głosowania będzie największa. Po pierwszej turze na prowadzeniu jest Warszawa z wynikiem 74,40%. Tuż po piętach z 72,85% depcze jej Poznań. Dalej mamy Kraków – 71,54%, Gdańsk – 71,51% oraz Wrocław – 70,81%. Wyniki z pierwszej i drugiej tury głosowania sumują się, więc wszystko może się jeszcze zmienić.

wybory 2020 frekwencja

Zagłosuj i ściągnij gwiazdy do swojego miasta

Jeśli więc nie jesteście przekonani do samego głosowania, ale jesteście fanami muzyki – warto powalczyć chociażby o Freekwencja Festiwal, gdyż w jego line-upie znalazły się największe gwiazdy polskiej muzyki: Artur Rojek, Clock Machine, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Organek, Pezet, Ralph Kaminski, Sokół i Żabson.

To jednak nie wszystko! Dziś, w te już robiące wrażenie szeregi dołączyli dodatkowo Baranovski, Kasia Lins, Kortez, Łona i Webber, Kayah, Sorry Boys oraz Nosowska. Tylu wspaniałych artystów na jednej scenie podczas jednego festiwalu? Tylko na Freekwencja Festiwal!

Freekwencja Festiwal

Dawid Podsiadło ponownie przypomina, że Twój głos ma znaczenie

Dawid Podsiadło przypomina jednak, że mimo wszystko głosowanie samo w sobie jest niezwykle ważne. Na swoim profilu na Facebooku ponownie zabrał głos w sprawie wyborów i zachęca do wzięcia w nich udziału. My również zachęcamy – weźmy sprawy w swoje ręce!

Wielokrotnie dzieliłem się już z Wami swoimi przemyśleniami na ten temat, więc wiecie, że uważam, że oddanie głosu w wyborach to bardzo ważna sprawa dla każdego, kto chce mieć wpływ na wiele zasadniczych spraw, które wpływają na codzienne życie nas wszystkich.
Ja na pewno zagłosuję, bo wiem jakiej Polski chcę dla siebie i swoich bliskich, wiem też jakie postawy i zachowania są mi zupełnie obce i chce przeciwko nim zaprotestować. W najbliższą niedzielę kilkadziesiąt tysięcy głosów może zdecydować o wyniku wyborów i tym samym o kierunku, w którym pójdzie wiele fundamentalnych spraw.
Nie lekceważcie wyborów, nie lekceważcie wpływu polityki na otaczający Was świat. Zabierzcie głos w sprawach dla siebie ważnych. Wyraźcie swój sprzeciw albo swoje poparcie.
Powodów żeby głosować są miliony.

Kiedy odbędzie się Freekwencja Festiwal?

Freekwencja Festiwal odbędzie się w mieście z największą frekwencją wyborczą, zsumowaną z obu tur głosowania, które będzie w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do organizacji i realizacji wydarzenia w takiej skali. Brane są zatem pod uwagę miasta powyżej 50 tysięcy mieszkańców.

Data festiwalu nie została jeszcze podana, gdyż jest zależna od zniesienia obostrzeń związanych z organizacją imprez masowych i zmiany przepisów pozwalających na odbycie się tak dużego festiwalu. Warto jednak czekać na tak wyjątkowe i niecodzienne wydarzenie!

Sprawdź także: 10 utworów o polityce przed wyborami

Kolejni artyści dołączają do Freekwencja Festiwal i zachęcają do wzięcia udziału w wyborach. Zagłosuj i weź udział w festiwalu za darmo! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Artyści walczą o […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →