Dawid Podsiadło ponownie sprzedaje swój “Małomiasteczkowy” merch

Obserwuj nas na instagramie:

W piątek do sprzedaży trafiły ubrania i gadżety promujące album Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło. Większość rzeczy już się wyprzedała.

Dawid Podsiadło sprzedaje Małomiasteczkowy merch

Pamiętacie bluzy w kolorze milenialnego różu i skarpetki z Dawidem “Ogrodnikiem”, które powstały na okoliczność koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym? Ubrania oraz akcesoria z oficjalnego merchu artysty powróciły do sprzedaży.

Człowiek miewał kioski, człowiek kioski sprzedał.
Takim wierszem witam Was w poście mającym na celu poinformować Was o tym, że otwieramy na naszej stronie sprzedaż Małomiasteczkowego Merchu. Jakby ktoś chciał legalną bluzę w klimacie, że ze mną (ogrodnikiem), to można na tej stronie teraz znaleźć taką bluzę. I nie tylko, jest tam parę innych rzeczy. Na prezent, czy tak po prostu sobie ponosić z dumą, wspominając dobre czasy dla Polski, dobre czasy dla muzyki, czy Polski.
Mamy merch na stronie. Taki jest cel posta. Żebyście wiedzieli o tym. O, tu: www.merch.dawidpodsiadlo.pl

W ofercie znalazły się koszulki, bluzy z kapturem, czapki zimowe i czapki z daszkiem, skarpetki, płyty CD, winyle oraz plakaty z trasy Leśna Muzyka. Jak można się było spodziewać, chwilę po ogłoszeniu sprzedaży strona sklepu padła z przeciążenia, wiele pozycji szybko się wyprzedało, zwłaszcza najpopularniejsze rozmiary.

Małomiasteczkowy merch Dawid Podsiadło
bluza “Ogrodnik” w kolorze milenialnego różu

W piątek do sprzedaży trafiły ubrania i gadżety promujące album Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło. Większość rzeczy już się wyprzedała. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Dawid Podsiadło sprzedaje Małomiasteczkowy merch Pamiętacie bluzy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →