Dawid Podsiadło ponownie sprzedaje swój „Małomiasteczkowy” merch

Podziel się newsem:

W piątek do sprzedaży trafiły ubrania i gadżety promujące album Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło. Większość rzeczy już się wyprzedała.

Reklama

Dawid Podsiadło sprzedaje Małomiasteczkowy merch

Pamiętacie bluzy w kolorze milenialnego różu i skarpetki z Dawidem „Ogrodnikiem”, które powstały na okoliczność koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym? Ubrania oraz akcesoria z oficjalnego merchu artysty powróciły do sprzedaży.

Człowiek miewał kioski, człowiek kioski sprzedał.
Takim wierszem witam Was w poście mającym na celu poinformować Was o tym, że otwieramy na naszej stronie sprzedaż Małomiasteczkowego Merchu. Jakby ktoś chciał legalną bluzę w klimacie, że ze mną (ogrodnikiem), to można na tej stronie teraz znaleźć taką bluzę. I nie tylko, jest tam parę innych rzeczy. Na prezent, czy tak po prostu sobie ponosić z dumą, wspominając dobre czasy dla Polski, dobre czasy dla muzyki, czy Polski.
Mamy merch na stronie. Taki jest cel posta. Żebyście wiedzieli o tym. O, tu: www.merch.dawidpodsiadlo.pl

W ofercie znalazły się koszulki, bluzy z kapturem, czapki zimowe i czapki z daszkiem, skarpetki, płyty CD, winyle oraz plakaty z trasy Leśna Muzyka. Jak można się było spodziewać, chwilę po ogłoszeniu sprzedaży strona sklepu padła z przeciążenia, wiele pozycji szybko się wyprzedało, zwłaszcza najpopularniejsze rozmiary.

Małomiasteczkowy merch Dawid Podsiadło
bluza „Ogrodnik” w kolorze milenialnego różu

W piątek do sprzedaży trafiły ubrania i gadżety promujące album Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło. Większość rzeczy już się wyprzedała. Dawid Podsiadło sprzedaje Małomiasteczkowy merch Pamiętacie bluzy w kolorze milenialnego różu i skarpetki z Dawidem „Ogrodnikiem”, które powstały na okoliczność koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym? Ubrania oraz akcesoria z oficjalnego merchu artysty powróciły […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: