Żniwa & Furda w Poznaniu - wiosenny koncert w 2progi

Żniwa & Furda w Poznaniu – wiosenny koncert w 2progi

24 marca 2024, Niedziela

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Żniwa i Furda w Poznaniu – koncert w klubie 2progi

Żniwa to zakochane małżeństwo multiinstrumentalistów, Skjere i Raido. Grają neoceltycki, słowiański i nordycki pagan-folk, inspirowany dawnymi wierzeniami, legendami i fantastyką. Żniwa wykorzystują wyłącznie prawdziwe, akustyczne instrumenty – zaśpiewają i zagrają na lutni romantycznej, skrzypcach pięciostrunowych, didgeridoo, bębnie, harfie neoceltyckiej, tagelharpie oraz fletach irlandzkich, poprzecznych i alikowotowych. Żniwa to ich główny projekt, natomiast można ich spotkać ostatnio na koncertach w składzie Żywiołaka.
Przed koncertem możesz obejrzeć Żniwa na YouTube YouTube.com/ZNIWA a także na posłuchać na innych platformach streamingowych, jak na przykład Spotify, Tidal, Deezer czy Apple Music. Zajrzyj też na ich stronę internetową: www.zniwa.com oraz na Facebooka: www.facebook.com/zespolzniwa

Furda jest multi-instrumentalnym duetem, który łączy ludowe instrumenty z możliwościami cyfrowej modulacji dźwięku. Dzięki temu zabierają oni słuchaczy w transowo-ambientowy świat, gdzie mongolski śpiew gardłowy otula w tańcu polskie praskrzypce zwane suką biłgorajską.
Furda jest zespołem, który żyje całym sercem w duchu DIY. Sami wykonują swoje instrumenty, efekty “gitarowe”, nagrywają i miksują swój materiał na własną rękę. Wierzą, że znajomość każdego etapu powstawania muzyki pozwoli im stworzyć niespotykane do tej pory kompozycje.

Przed koncertem możesz obejrzeć Furdę na YouTube www.youtube.com/FurdaBand a także na posłuchać na innych platformach streamingowych, jak na przykład Spotify, Tidal, Deezer czy Apple Music. Zajrzyj też na ich Facebooka: www.facebook.com/FurdaBand
👉 Po koncercie będzie możliwość spotkania się z muzykami, rozmowy oraz nabycia płyt i innego merchu.
⚡ Przybywajcie! ⚡

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →