Z OSTATNIEJ CHWILI - Chair i bogdan sekalski w Chmurach!

Z OSTATNIEJ CHWILI – Chair i bogdan sekalski w Chmurach!

8 listopada 2023, Środa

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Chwila, chwila moment! Przecież to zaraz!
[PILNE] Już 8 listopada (!!!) zagrają dla Was w Chmurach Chair i bogdan sėkalski! Odliczanie będzie krótkie i intensywne, a czasu na dołączenie do wydarzenia jest niewiele!
🎫 Tax: 40 zł płatne na miejscu
***
Chair
to międzynarodowy duet artystów multimedialnych, w którego skład wchodzi Cura i Hubert Kurkiewicz. Zgodnie przyznają, że tworzą muzykę, by zwrócić na siebie uwagę i czuć się docenianymi. Ich prywatne powody są nieco inne – Cura chciałaby stworzyć temat do rozmów przy stole i na awkward imprezie, a dla Huberta najważniejsze są ładne melodie i brak nudy. Wśród swoich inspiracji, trochę przewrotnie, wymieniają Idles, Carly Rae Jepsen, Doriana Electrę oraz Ariela Pinka. Mówią, że grają slay punk, ale są jego jedynymi przedstawicielami, więc trudno to od nich wyegzekwować… Najlepiej doświadczyć Chair na żywo!
🎶 Posłuchaj: open.spotify.com/artist/1Lo9afReVMAV0luzxUdHX1
bogdan sėkalski
serwuje mieszankę psychodelii i popu w energetycznym stylu. Skoczne rytmy, chwytliwe melodie, idealne na parkiet!!! Tylko na taki taniec z subtelnym posmakiem goryczy, bo bogdan nie boi się konfrontować bohaterów swoich piosenek z bezlitosną rzeczywistością, ukazując ich dziwactwa i niezręczności w niezapomniany sposób.
Słowa klucze:
✅małe ludzkie porażki
✅awkward but uplifting
✅skoczne rytmy
✅good vibes
🎶 Posłuchaj: open.spotify.com/artist/4FLAQtm0eyg3skafatcf6c

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →