Youth Circus Variete | Szczecin

Youth Circus Variete | Szczecin

2 marca 2024, Sobota

Scena Antygrawitacji

ul. Jodłowa 25, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Youth Circus Variété to prezentacje młodzieżowych etiud nowo cyrkowych – głównie artystów szczecińskiego Cyrku Zodiak – stawiających w ten sposób swoje pierwsze kroki na scenie.

W tym wieczorze cyrkowo-artystycznym będziecie mogli zobaczyć występy w powietrzu na chuście, kole oraz trapezie, pokazy grupy Light Show, pokaz hula hop i wiele innych! Wszystko w rozrywkowej, kabaretowej oprawie. Będzie to już trzecia edycja! 🎪

Wydarzeniem tym kontynuujemy akcję CYRK DLA ZWIERZĄT – dzieląc się pasją młodych artystów, pragniemy wesprzeć inne organizacje niosące dobro, z serca działając na rzecz potrzebujących zwierzaków.

Podczas trzeciej edycji dochodem ze sprzedaży biletów ponownie wesprzemy Stowarzyszenie Kudłata Przystań 🐕 (www.facebook.com/stowarzyszeniekudlataprzystan), odejmując jedynie drobną część na pokrycie kosztów mediów czy poczęstunku dla występujących.

Wszystkie artystki, artyści i organizatorzy biorą udział w wydarzeniu jako wolontariusze.

 

Youth Circus Variete | Szczecin | 2 marca 2024, Sobota, Scena Antygrawitacji

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →